Dziś jest
PL EN DE UK LT

Patron honorowy - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MKS Orzysz » Partner honorowy

Patron honorowy

  • Zbigniew Włodkowski


PATRON HONOROWY

Zbigniew Włodkowski- poseł na Sejm VII kadencji

 

Odpowiedzialny za wzrost spójności społecznej, w tym za zwiększanie szans edukacyjnych środowisk zaniedbanych pod względem edukacyjnym oraz za kształcenie zawodowe i ustawiczne.

Zbigniew Włodkowski urodzony w 1961 r. w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie), absolwent Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Ukończył również Studia Podyplomowe z zakresu Edukacji Informatycznej, Matematyki i Zarządzania Oświatą.

Doktorant Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W 2003 r. został wybrany radnym Powiatu Pisz i powołany przez Radę na funkcję Starosty Powiatu Piskiego.W 2005 r. został posłem na Sejm RP V kadencji-członek Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

W 2010 r. został radnym Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów.

W wyborach w 2011 z listy PSL ponownie wybrano go do Sejmu z okręgu olsztyńskiego. W związku z tym 22 października 2011 został odwołany z funkcji wiceministra edukacji narodowej, zrezygnował także z zasiadania w sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-08-19 10:20 | Maciej Kosiorek

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too