Dziś jest
PL EN DE UK LT

PRZETARLIŚMY CZĘŚĆ „SZLAKU KAJKI” - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Wiadomość archiwalna

Archiwum

PRZETARLIŚMY CZĘŚĆ „SZLAKU KAJKI”

W dniu 28 lipca 2004 roku nasza dzielna, sześcioosobowa ekipa pokonała część bardzo interesującego szlaku wodnego na terenie gminy Orzysz.

Spływ zaczęliśmy od zwodowania kajaków w porcie Wojskowego Domu Wypoczynkowego. Następnie Kanałem Orzyskim i Rzeką Orzyszą dopłynęliśmy do Jeziora Tyrkło. Nasza trasa wiosła przez piękne tereny leśne, wśród łąk, uroczo prezentujących się na tle nieco oddalonej ściany lasu. Szlak jest wyjątkowo malowniczy, w niektórych momentach łatwy, w niektórych uciążliwy. W tym drugim przypadku zainspirowani zostaliśmy do tego, aby nazwać swoje „łodzie” adekwatnie do sytuacji. I tak: Asia z Tomkiem swoją „łódź” nazwali „Strzałą w Poprzek”, ja z Konradem „Szamiącą w Trzcinie”, a Marysia z Tadeuszem „Niebiańską Miłością”. Trzygodzinna trasa była pełna przygód, głównie dzięki położonym w poprzek drzewom, które stanowiły swoiste przeszkody dodające pikanterii naszej wyprawie. Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, choć nie oddają one piękna widoku z bujającego się kajaku :)


FOTO GALERIA

Drukuj | Wyślij znajomym | 2004-07-29 10:04 |

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too