Dziś jest
PL EN DE UK LT

...Z prac między Sesjami za okres od 24 grudnia 2020 r. do 27 stycznia 2021 r. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Rada Miejska » Z prac między sesjami

...Z prac między Sesjami za okres od 24 grudnia 2020 r. do 27 stycznia 2021 r.

23 grudnia - wspólnie z Burmistrzem Orzysza Zbigniewem Włodkowskim przyjęliśmy ,, Światełko betlejemskie” przyniesione do Ratusza przez harcerzy WDH ,,Niedźwiedzie” .

30 grudnia – Radny Adam Myka, przedstawiciel Rady Miejskiej w Orzyszu, uczestniczył w posiedzeniu Mazurskiego Związku Między Gminnego Gospodarka Odpadami w Giżycku.

04 stycznia – Wiceprzewodniczący Rady Zbigniew Książek, jako reprezentant Rady, wspólnie z Zastępcą Burmistrza Orzysza Beatą Jażdżewską uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych Jana Maciejewskiego ,, Zasłużonego dla Gminy Orzysz”.

05 stycznia – odbyło się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji w związku z wpływem petycji złożonej w interesie publicznym. Autor petycji wnioskował o podjęcie uchwały o poszanowaniu praw obywatelskich i konstytucyjnych w naszym regionie w związku z planowanymi przez rząd szczepieniami.

19 stycznia – Przewodnicząca Komisji Dorota Sienkiewicz poprowadziła  posiedzenie Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej, Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Gminy. Tematami zasadniczymi spotkania był gminny system wsparcia i edukacji o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz powoływanie klas wielozawodowych przy Zespole Szkolno Przedszkolnym w Orzyszu i Dąbrówce. W spotkaniu uczestniczyli Dyrektorzy wymienionych placówek.

20 stycznia – odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Gospodarczo – Finansowej, Inwestycji oraz Porządku Publicznego z Komisją Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Spotkanie prowadził Przewodniczący Andrzej Rogiński.  Członkowie Komisji pochylili się na zagadnieniem całorocznego utrzymania dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Orzysz.

Wszystkie posiedzenia Rady Miejskiej w Orzyszu odbywały się w trybie zdalnym. 

Radni pełnili dyżury według ustalonego harmonogramu.

Przewodnicząca Rady

/-/  Anna Pilarczyk

Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-02-26 13:03 | Joanna Drabent

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too