Dziś jest
PL EN DE UK LT

Drodzy uczniowie, rodzice, przyjaciele szkoły! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Okartowie

Drodzy uczniowie, rodzice, przyjaciele szkoły!

W życiu każdego człowieka są chwile, wobec których nie można przejść obojętnie, momenty wyjątkowe, skłaniające do refleksji i przemyśleń.
Mamy wówczas okazję do rozpamiętywania tego, co było, co jest i mamy też okazję do snucia wizji tego, co będzie. Jeszcze nie wybrzmiały piosenki śpiewane rok temu przez całą społeczność szkolną a znów kolejny rok przynosi nam wspomnienie o patronie szkoły K.I. Gałczyńskim, jak i I rocznicy nadania imienia Z. Głąbały sali gimnastycznej.


Święto Szkoły to czas przywoływania w pamięci koleżanek, kolegów i nauczycieli. Ta także czas wzruszeń. Jakże w obecnej sytuacji te słowa nabierają  jeszcze większego znaczenia. I choć nie razem , to czujemy Waszą  obecność, wsparcie.  Niech działania podjęte przez naszych uczniów i nauczycieli z okazji Święta Szkoły w roku 2020/2021 przyniosą Wam radość, chwilę zadumy i nadzieję, że już niedługo będziemy razem.  Zapraszam do obejrzenia fotorelacji ze Święta Szkoły im. K.I. Gałczyńskiego w Okartowie.

                                                                                                                                   Jolanta Żuber


                                                                                                             

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-01-25 12:50 | Hubert Makowski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too