Dziś jest
PL EN DE UK LT

XVII Orzyska Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej

XVII Orzyska Liga Piłki Nożnej

 

 

M

P

G+

G-

G +/-

1

ESM Pato Team

6

15

30

13

17

2

15 Batalion Saperów

6

18

33

6

27

3

HMWO

6

12

24

6

18

4

Bomir

6

9

13

16

-3

5

GSM

6

6

8

16

-8

6

Dekada 70

5

3

10

41

-31

7

Progres P56

5

0

6

26

-20

Klasyfikacja strzelców
12 – Wojciech Ślęzak (ESM Pato Team)

11 – Dawid Piórkowski (15 Batalion Saperów)
8 – Mateusz Kalinowski (HMWO), Kamil Stankiewicz (15 Batalion Saperów)

Najlepszy zawodnik
Kamil Żyliński (HMWO)

Najlepszy bramkarz
Nikodem Kutnik (15 Batalion Saperów)

Kolejka 1 – 28.05 (piątek)

18:00





15 Batalion Saperów
Jacek Jeżewski
Kamil Stankiewicz
Piotr Kalinowski
Dawid Piórkowski

4:1





GSM
Adrian Żaboklicki




18:35






Dekada 70
Wojciech Górecki





1:13






HMWO
Mateusz Kalinowski 6
Karol Zdanewicz 3
Kamil Żyliński 2
Damian Nikicionek
Bartosz Pawłowski

19:10




ESM Pato Team
Szymon Rzodkiewicz 3
Wojciech Ślęzak 2
Bartosz Tomaszewski

6:2




Progres P56
Patryk Stulgis 2



pauza

Bomir

 

 

 

 

 

 

Kolejka 2 – 02.06 (środa)

18:35




Dekada 70
Wojciech Górecki



1:4




Bomir
Łukasz Nikołajuk 2
Gabriel Zajkowski
Michał Pyć

19:10





Progres P56





0:6





15 Batalion Saperów
Dawid Piórkowski 3
Jacek Jeżewski
Konrad Olszewski
Mateusz Malinowski

19:45

HMWO

3:0 wo.

GSM

pauza

ESM Pato Team

 

 

 

 

 

 

Kolejka 3 – 11.06 (piątek)

18:00




GSM
Kamil Dubliński 2
Mariusz Badurek
Adrian Żaboklicki

4:2




Progres P56
Hubert Oleksiński
sam.


18:35



Bomir
Łukasz Nikołajuk


1:3



HMWO
Kamil Żyliński 2
Mateusz Kalinowski

19:10






ESM Pato Team
Wojciech Ślęzak 4
Szymon Rzodkiewicz 2
Andrzej Kulesza 2
Klaudiusz Górecki
Filip Tomaszewski

10:3






Dekada 70
Marek Bączek 2
Wojciech Górecki




pauza

15 Batalion Saperów

 

 

 

 

 

 

Kolejka 4 – 18.06 (piątek)

18:00






Bomir
Kamil Radzikowski





1:8






ESM Pato Team
Bartosz Tomaszewski 2
Wojciech Ślęzak 2
Klaudiusz Górecki 2
Krzysztof Ogórek
Szymon Rzodkiewicz

18:35

HMWO

 

3:0 wo.

Progres P56

19:10







Dekada 70
Tomasz Jarosz






1:11







15 Batalion Saperów
Dawid Piórkowski 3
Kamil Stankiewicz 3
Kamil Marcińczyk 2
Marcin Dąbrowski
Piotr Kalinowski
Mateusz Malinowski

pauza

GSM

 

 

 

 

 

 

Kolejka 5 – 25.06 (piątek)

18:00


GSM
Patryk Pilarczyk 2

2:1


Dekada 70
Tomasz Jarosz

18:35



15 Batalion Saperów
Kamil Stankiewicz 2
Dawid Piórkowski

3:1



Bomir
Gabriel Zajkowski


19:10


ESM Pato Team
Wojciech Ślęzak

1:0


HMWO


pauza

Progres P56

 

 

 

 

 

 

Kolejka 6 – 29.06 (wtorek)

18:00




GSM
Patryk Pilarczyk



1:4




ESM Pato Team
Wojciech Ślęzak 2
Paweł Kubrowski
Filip Tomaszewski

18:35



15 Batalion Saperów
Arkadiusz Kasprzyk 2
Kamil Stankiewicz

3:2



HMWO
Mateusz Kalinowski
Kamil Żyliński

19:10


Progres P56
Wojciech Lemanowicz

1:4


Bomir
Radosław Osiecki 3
Gabriel Zajkowski

pauza

Dekada 70

 

 

 

 

 

 

Kolejka 7 – 02.07 (piątek)

18:00




ESM Pato Team
Wojciech Ślęzak



1:6




15 Batalion Saperów
Dawid Piórkowski 3
Marcin Dąbrowski 2
Kamil Stankiewicz

18:35



Bomir
Łukasz Nikołajuk
Radosław Osiecki

2:0


GSM


19:10




Dekada 70
Paweł Sztachelek
Jacek Modzelewski
Wojciech Górecki

3:1




Progres P56
Jakub Urbański



pauza

HMWO

 

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2021-05-24 14:57 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too