Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Okartowie » Projekty, programy

Akademia Wyobraźni Play-Doh

Akademia Wyobraźni Play-Doh to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. Celem Programu jest realizacja warsztatów wśród dzieci w wieku 3-6 lat według specjalnie przygotowanych kart z zadaniami na różne okazje.
Hubert Makowski 2016-11-03 14:17
więcej

Mamo, tato, wolę wodę!

Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S.A. w 2009 roku, w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jest to jeden z największych programów edukacyjnych skierowanych do przedszkoli w Polsce. Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie, zwrócenie uwagi na zagadnienie ochrony środowiska oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych i postawy proekologicznej u dzieci.
Hubert Makowski 2016-11-03 14:14
więcej

Projekt powszechnej nauki pływania "UMIEM PŁYWAĆ"

Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z klas I – III w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania.
Hubert Makowski 2016-10-24 11:21
więcej

WF z Klasą

WF z Klasą to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki oraz Ministra Zdrowia.
Hubert Makowski 2016-10-24 11:13
więcej

Scrabble w Szkole

W Scrabble® grać mogą wszystkie dzieci bez względu na umiejętności i talenty związane z konkretnymi dziedzinami nauki. Ci, którzy nie odnajdują się podczas dodatkowych zajęć matematycznych, informatycznych czy językowych lub historycznych, mogą znakomicie realizować się podczas zajęć ze Scrabble®. Scrabble to propozycja zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży jako doskonała alternatywa dla kółek przedmiotowych (np. matematycznego, językowego itd.), zajęć plastycznych czy sportowych.
Hubert Makowski 2016-10-24 11:08
więcej

Internetowy Teatr TVP dla Szkół

Program oparty jest na idei promowania i przybliżania teatru poprzez realizacje transmisji spektakli z teatrów w całej Polsce wszędzie tam, gdzie dostęp do ich oferty jest ograniczony. Odbiorcami transmisji teatralnych, są uczniowie szkół i placówek oświatowych różnego szczebla, oddalonych od wielkomiejskich ośrodków kulturalnych i artystycznych (ze wsi i małych miasteczek) bez łatwego dostępu do oferty wydarzeń teatralnych. W ramach projektu iTeatr spektakl na żywo odbierany jest w tym samym czasie przez kilkadziesiąt tysięcy uczniów z całego kraju za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.
Hubert Makowski 2016-10-24 10:40
więcej

THE "GWF" GAME

Jednym z produktów wynikających z realizacji zadań projektu jest opracowana gra planszowa dotycząca państw biorących udział w projekcie. Poniżej dostępny jest plik z planszą, który można ściągnąć.
Hubert Makowski 2006-09-15 19:15
więcej

« · «« · 1 · 2 · 3 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too