Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu
Źródło:pixabay.com

Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/2022

Podręczniki obowiązujące w nowym roku szkolnym- zapraszamy do zapoznania się z wykazem.
Jacek Foszczyński 2021-06-29 12:24
więcej

Nowa oferta ZSO w Orzyszu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły na rok szkolny 2021/2022. Ulotka w załączniku. W zakładce Rekrutacja umieściliśmy wzory podań do klasy I Liceum Ogólnokształcącego, Technikum, Szkoły Branżowej, Oddziału Przygotowania Wojskowego. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy również na spacer po naszej szkole. Poniżej link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qrzkSQ1UokQ
Krystyna Ziółkowska 2021-04-07 12:08
więcej

Czas na wakacyjną lekturę- propozycja LO

Za oknem letnia aura, więc czas na lekką, wakacyjną lekturę. Proponujemy "Sekretnik Szeptuchy" Katarzyny Bereniki Miszczuk. Czytając, można się zanurzyć w świecie Kwiatu paproci i odnaleźć w sobie magiczną moc. To kolejna książka tej autorki, którą polecamy. Nad zdjęciem sleeveface z p. Krystyną Ziółkowską pracowały uczennice klasy Ia Simona Borensztejn i Zuzanna Głąbała.
Krystyna Ziółkowska 2021-06-23 09:37
więcej

Wystawa: Bookartyzm w wykonaniu biblioteki ZSO w Orzyszu" odwiedza szkołę w Dąbrówce.

Zorganizowaliśmy wystawę : Wyobraźnia nie ma granic- czyli bookartyzm w wykonaniu biblioteki ZSO w Orzyszu”. Swoje miejsce na wystawie znalazły wszystkie książki, którym podarowaliśmy drugie życie. Rzeźby z książek powstawały w naszej bibliotece długo i w końcu opatrzone tytułami oraz wzbogacone o zdjęcia zrobione w plenerze pokazały się w pełnej krasie.
Krystyna Ziółkowska 2021-06-22 09:51
więcej

Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora ZSO w Orzyszu

20 czerwca- niedziela, na strzelnicy w Orzyszu, odbyły się zawody strzeleckie, których byliśmy współorganizatorem. Na zainteresowanych czekały ciekawe konkurencje, m.in. strzelanie z łuku. Kto chciał- mógł zapoznać się z ofertą edukacyjną naszego liceum, skosztować słodkości, obejrzeć przygotowaną wystawę fotografii lub zrobić sobie śmieszne zdjęcie w specjalnej „fotobudce” wysyłając znajomym pocztówkę z pozdrowieniami z Orzysza.
Krystyna Ziółkowska 2021-06-22 09:29
więcej

Sięgnij po książkę- propozycja naszego liceum.

"Pulpecja" Małgorzaty Musierowicz to kolejna książka z cyklu- Jeżycjady, którą nasza biblioteka chciałaby Wam zaproponować jako lekturę na weekend. Przed aparatem p.Krystyny Ziółkowskiej uczennica klasy Ia Nikolina Mroczko. "Nie dziwić się, nie oburzać, ale zrozumieć." Małgorzata Musierowicz, Pulpecja
Krystyna Ziółkowska 2021-06-18 10:01
więcej

Bookartyzm w wykonaniu biblioteki LO Orzysz

"Jak przyjemnie gdy świat kręci się w koło, świat cały ty i ja..." Karuzela wykonana przez p. Krystynę Ziółkowską w bibliotece LO Orzysz dołączy do tworzonej właśnie przez nas wystawy: Bookartyzm- Wyobraźnia nie ma granic. Myślę, że najlepszym dla niej miejscem będzie najbardziej zakręcona loża. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Krystyna Ziółkowska 2021-06-14 09:10
więcej

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too