Dziś jest
PL EN DE UK LT

Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Administracja » Interreg Litwa Polska » IV nabór » LT-PL-4R-283

Partnerstwo dla kreowania nowego, wspólnego biznesu.

28 lipca odbyła się pierwsza studyjna wizyta w Łoździejach na Litwie i spotkanie partnerskie w ramach projektu Interreg Polska-Litwa "Partnerstwo. Przedsiebiorczość. Działanie". W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele trzech beneficjentów: Łożdzieji, Tykocina i Orzysza. Rozpoczynamy projekt skierowany do młodzieży i młodych ludzi myślących o prowadzeniu własnego biznesu. Zapraszamy do udziału w szkoleniach mieszkańców gminy Orzysz w wieku 16-29 lat. Szczegóły i plan warsztatów już wkrótce. Dziękujemy za owocne spotkanie!
Maja Rostkowska 2020-09-04 12:49
więcej

"Partnerstwo. Przedsiębiorczość. Działanie"

Rusza nowy projekt w ramach współpracy polsko - litewskiej. CEL PROJEKTU – Wspieranie młodzieży transgranicznej i młodych przedsiębiorców w zakładaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu działalności gospodarczej – umożliwiając im tworzenie miejsc pracy, budowanie wspólnoty i dokonywanie zmian w życiu. Jeśli jesteś młodym, ambitnym, przedsiębiorczym człowiekiem - zapraszamy do udziału w projekcie.
Maja Rostkowska 2020-09-04 12:37
więcej

Projekt LT-PL-4R-283

"Partnership. Entrepreneurship. Action"
Maja Rostkowska 2020-09-04 12:20
więcej

« · 1 · »
..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too