Dziś jest
PL EN DE UK LT

Ukradł sąsiadce elektryczny bojler - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Kronika policyjna

Ukradł sąsiadce elektryczny bojler

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu Grzegorzowi Ł., który pod nieobecność sąsiadki, dwukrotnie włamał się do jej mieszkania. Łupem sprawcy padły między innymi bojler elektryczny, bateria kuchenna i zawory hydrauliczne o łącznej wartości ponad tysiąca złotych

Wczoraj orzyscy policjanci postawili 39-latkowi zarzut kradzieży z włamaniem. Grzegorz Ł. przyznał się do popełnionych czynów.

Do policyjnego aresztu trafił 39-letni Grzegorz Ł., który dokonał włamania do jednego    z orzyskich mieszkań. Łupem mężczyzny padł między innymi elektryczny bojler do podgrzewania wody, bateria kuchenna i zawory hydrauliczne o łącznej wartości ponad tysiąca złotych. Jak się okazało Grzegorz Ł. wykorzystując długą nieobecność sąsiadki, aż  dwukrotnie włamywał się do jej mieszkania. Policję o zaistniałych zdarzeniach poinformowali zaniepokojeni otwartymi drzwiami do lokalu, pracownicy administracji. Po otrzymanym zgłoszeniu orzyscy policjanci szybko ustalili sprawcę i odzyskali część skradzionych przedmiotów. Wczoraj 39-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem, grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności
 

 Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu

Drukuj | Wyślij znajomym | 2012-03-02 12:03 | Agnieszka Górecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too