Dziś jest
PL EN DE UK LT

WIELKI FINAŁ WOŚP w Orzyszu. Będzie się działo!!! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury » Imprezy cykliczne » WOŚP » XX Finał

WIELKI FINAŁ WOŚP w Orzyszu. Będzie się działo!!!

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę! Nie ważne jaka będzie pogoda, czy będzie słońce, deszcz, grad czy huragan, my i tak wyruszymy o godz. 8:00 z puszkami na ulice Orzysza, Okartowa, Dąbrówki ,a pieniądze, które trafią do puszek przeznaczone będą w tym roku na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Czyli zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko! Co w programie?

Zaczynamy 5 stycznia b.r.O godz.17:30 zapraszamy do świetlicy wiejskiej w Dąbrówce , gdzie czeka na Was wiele atrakcji przygotowanych przez Zespół Szkół w Dąbrówce oraz Koło Gospodyń Wiejskich , m.in. loteria fantowa, kiermasz wypieków domowych, pomiar ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi, dyskoteka.

 

7 stycznia (sobota) o godz. 16:00 młodzież z gimnazjum oraz liceum w Orzyszu zagra w Klubie 15 Mazurskiego Batalionu Saperów. W programie: teatrzyk Czerwony Kapturek, koncert zespołu EMELJOT, taniec C-WALK, kolędy i pastorałki.

 

8 stycznia (niedziela) Klub Spotkań Artystycznych zaprasza do wspólnego kolędowania po mszy św. o godz.10:00 w Kościele Garnizonowym w Orzyszu
Co czeka na tych, którzy 8 stycznia (niedziela)w godz. od 18:00 do 20:00 przyjdą do Ogródka Jordanowskiego?
Na scenie zaprezentują się uczniowie Szkoły Podstawowej w Orzyszu, Gimnazjum w Orzyszu, Liceum Ogólnokształcącego w Orzyszu, grupa taneczna „ Dance Girls” ze Świetlicy Środowiskowej „Kajak” w popisach wokalnych i tanecznych. Ponadto licytacja gadżetów WOŚP i innych przedmiotów przekazanych przez sponsorów, loteria fantowa, namioty kulinarne, punkt medyczny , w którym będzie można dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi, a także punkt widokowy.O godz.20:00 połączymy się z całą Polską i światem wysyłając światełko do nieba! Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będą strażacy OSP w Orzyszu oraz policja.

Przyjdź, czekamy właśnie na Ciebie! Idea jest szczytna, a Twoja pomoc może przyczynić się do uratowania zdrowia, a nawet życia dzieci!

O wszystko pytaj w siedzibie Sztabu – Dom Kultury w Orzyszu ul. Giżycka 9, tel. 87 423 70 10 , e-mail: dom.kultury@orzysz.pl

Drukuj | Wyślij znajomym | 2012-01-05 01:08 | Beata Szymankiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too