Dziś jest
PL EN DE UK LT

Spotkanie sztabu WOŚP - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury » Imprezy cykliczne » WOŚP » XX Finał

Spotkanie sztabu WOŚP

W środę 22 grudnia odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie orzyskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego ustalono, w jakich miejscach będą kwestować wolontariusze oraz program tegorocznego XX Finału.

Do informacji każdego z mieszkańców gminy Orzysz podajemy miejsca, gdzie 8 stycznia 2012 roku będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami WOŚP i w asyście strażaków orzyskiego OSP.
Otóż na ul. Ełckiej w Orzyszu będzie można spotkać uczniów szkoły podstawowej im. mjr H. Sucharskiego w Orzyszu, na ul. Giżyckiej oraz przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji kwestować będą gimnazjaliści, natomiast na ul. Wojska Polskiego oraz na os. Robotniczym uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu. Ponadto na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dąbrówce zbierać będą uczniowie z miejscowego Zespołu Szkół, a w Okartowie wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. K.I. Gałczyńskiego wraz z harcerzami. Jeśli chodzi o program tegorocznego finału, to już wkrótce pojawi się na naszej stronie oraz na portalu gminnym. Zapraszamy do odwiedzania.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-12-28 13:47 | Beata Szymankiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too