Dziś jest
PL EN DE UK LT

Stara Szkoła w Ubliku - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Przedsiębiorstwa » Baza Noclegowa » Gospodarstwa Agroturystyczne

Stara Szkoła w Ubliku

Ublik 5, 12-250 Orzysz
+48 601 804 644

wojtek.cieslukowski@gmail.comTradycyjne gospodarstwo rolne, ekologiczne certyfikowane. W gospodarstwie uprawia się zboża, warzywa, owoce i hoduje zwierzęta, w tym pszczoły. Większość prac polowych wykonywana przy pomocy konia

Położone pomiędzy jeziorami i lasem: jez. Ublik Mały (200 m), Ublik Wielki i Buwełno i las Ublicki (300 m)

Gospodarstwo mieści się w budynkach po przedwojennej szkole wiejskiej. Ze względu na walory historyczne, architektoniczne i estetyczne budynek szkolny został wpisany do rejestru zabytków i jest chroniony prawem.

Noclegi całoroczne: do dyspozycji gości 4 pokoje na obszernym poddaszu: 2 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje czteroosobowe. Wszystkie z łazienkami. Dodatkowo na parterze świetlica z kominkiem i fortepianem.

Wyżywienie: tradycyjne z wykorzystaniem własnych produktów rolnych - własny chleb, własne wędliny z zimnego dymu etc.

Atrakcje: uczestnictwo w życiu tradycyjnego gospodarstwa rolnego, przejażdżki konne w siodle i furmanką, wypoczynek nad wodą, wędkowanie, zbieranie jagód i grzybów, spacery z przewodnikiem, przejażdżki rowerowe, ogniska, kajakowanie ( po okolicznych jeziorach - można dopłynąć do Giżycka, również rzeką Orzyszą od Klus do okolic Cierzpiąt). W promieniu 10 km: rezerwat Bagna Nietlickie (żurawie i łosie), jez. Sniardwy, w lesie linia niemieckich umocnień obronnych z I i II Wojny Swiatowej, pole golfowe w Talkach, ośrodek narciarski w Okrągłym. Zimą kuligi, bieganie i zjazdy na nartach, łyżwiarstwo i wędkowanie lodowe.

Zniżki dla dzieci.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2011-05-09 08:10 | Agnieszka Górecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24