Dziś jest
PL EN DE UK LT

"Nasze przedszkolne życie..." - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" w Orzyszu
reklama

"Nasze przedszkolne życie..."

Uroczystości przedszkolne są jedną z wielu form pracy wychowawczo – dydaktycznej prowadzonej w przedszkolu. Organizowane są z inicjatywy nauczycieli, bardzo często z udziałem najbliższych. Spotkania tego typu integrują dzieci, rodziców oraz pracowników, dają wiele radości i zadowolenia. Są także okazją do prezentowania umiejętności zdobytych przez dzieci w przedszkolu.

 

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla „dziadków”. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez radości …. Wizyta w przedszkolu inspiruje do wspomnień tego, co już za nami. To również okazja obejrzenia swoich kochanych wnucząt w roli aktorów, piosenkarzy i tancerzy …

21 STYCZNIA gościliśmy w przedszkolu naszych najukochańszych DZIADKÓW. To był dzień kiedy OBCHODZILIŚMY ICH ŚWIĘTO !!! każde z dzieci odświętnie ubrane z niecierpliwością oczekiwało na swoich ukochanych Dziadków, gdzie czekało dla nich parę niespodzianek. Pierwszą były występy artystyczne – grupa 6-latków przedstawiła Jasełka Bożonarodzeniowe, które wywołały wiele wzruszeń. Każda z grup przedszkolnych przygotowała własny program artystyczny popisując się tańcem, wierszem i piosenką.

Druga niespodzianka to prezent w postaci laurki, kwiatka, który dzieci zrobiły przy pomocy Pań.

 Nie zapominajmy, że Święto Babci i Dziadka przypada 21 i 22 stycznia. Dołączamy się więc do życzeń:Nowy rok – pora życzeń, a więc z życzeniamiWszystkie wasze wnuki stoją tu przed wami.Wszystkim Babciom nowa jesień niech pogodne dni przyniesie.Bezdeszczowe, bezmarkotne jak w dzienniczkach naszych stopnie.Dziadkom zaś niech nowa zima srebrne gwiazdki przypomina.Z taką gwiazdką każdy dziadek pójdzie jak na defiladę,białym parkiem razem z nami na spotkanie z gołębiami. 

W przeddzień ferii zimowych w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Karnawał 2009 przedszkolaki rozpoczęły wspaniałym „Balem przebierańców”. Zabawie towarzyszyły konkursy. Jak co roku, przedszkolaki przebrały się w różne postacie ze świata bajki. Nie zabrakło konkurencji sportowych, w których dzieci bardzo chętnie brały udział. Całość zabaw poprowadziły panie ze Studia Artystycznego „MAGIK” z Białegostoku, a upamiętniła je na zdjęciach pani Małgosia oraz pani Halinka. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

 

Opracowały:

Małgorzata Czaplicka

Halina Sobocińska

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2009-02-20 13:10 | Bożena Szewczyk
Pokrewne (tag): biuletyn foto

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too