Dziś jest
PL EN DE UK LT

OGŁOSZENIE - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

OGŁOSZENIE

Rusza cykl spotkań aktywizujących kobiety. Nowe Media Group we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej organizują spotkanie „Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!”. Odbędzie się ono 1 marca (sobota) w Szkole Podstawowej w Orzyszu, przy ul. Wojska Polskiego 14. Początek o godz. 13.30. Koniec zaplanowano na godz. 17:15.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie kobiet do założenia własnej firmy. Kampania skierowana jest do kobiet z małych miast i wsi położonych w regionach Polski o wysokim współczynniku bezrobocia. Podczas spotkań uczestniczki będą miały zajęcia z trenerem, który pokaże jak realizować zamierzone cele, jak dążyć do samodzielności, jak uwierzyć w siebie. Kobiety będą mogły także zasięgnąć porad u specjalistów z zakresu księgowości, prawa, rynku pracy oraz środków unijnych przeznaczonych na dofinansowanie własnej firmy.

Podczas zajęć działać będzie mini-przedszkole, w którym kobiety będą mogły zostawić swoje dzieci pod opieką wykwalifikowanych pedagogów.

Kampania jest częścią ogólnopolskiego programu „Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!”, realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2008-02-22 12:24 | Joanna Kosiorek

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too