Dziś jest
PL EN DE UK LT

Centrum Młodzieżowe w Ratuszu - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Centrum Młodzieżowe w Ratuszu

Orzyska młodzież ma do dyspozycji instytucje, które wspierają rozwój pasji i zainteresowań tj. Muzeum, Polana Kultury, świetlicę Kajak czy MOSiR. Jednakże, nie ma SWOJEGO MIEJSCA, w którym swobodnie mogłaby spędzać czas wolny integrując się w grupie. Ta konkluzja stała się początkiem procesu, w wyniku którego orzyski samorząd pozyskał dotację na inwestycje i remont dużych, przestronnych pomieszczeń w Ratuszu miejskim z intencją PRZEKAZANIA ICH MŁODZIEŻY.

W ten sposób z początkiem Nowego Roku  2021 rozszerzy się wachlarz propozycji dla młodych ludzi o ofertę CENTRUM MŁODZIEŻOWEGO, które stanie się nowym miejscem na mapie Orzysza, pełnym dobrej, twórczej energii.
Słuchamy młodych i dążymy do tego, by nasze miasto było dla nich atrakcyjne, by mogli się z nim w pełni utożsamić, by znaleźli tu azyl oraz ujście dla swoich pasji a czasem także i problemów. Centrum Młodzieżowe będzie otwarte na potrzeby młodych i działać będzie w strukturze POLANY KULTURY w Orzyszu.
Młodzież jest nie tylko adresatem tych działań, ale także współtworzy to miejsce począwszy od etapu koncepcji, aż do efektu końcowego, wyrażając opinie i werbalizując oczekiwania i potrzeby w trakcie spotkań i konsultacji. Tworzymy to miejsce RAZEM. Przewidywany termin otwarcia Centrum to marzec 2021 r.

 
   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-12-16 10:52 | Agata Borchet

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too