Dziś jest
PL EN DE UK LT

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia wszystkie Mikołaje obchodzą imieniny, wśród nich ten jeden szczególny – Święty, który obdarowuje dzieci prezentami.

        6 grudnia wszystkie Mikołaje obchodzą imieniny, wśród nich ten jeden szczególny – Święty, który obdarowuje dzieci prezentami. Utrzymując tradycję mikołajkową w  naszym przedszkolu, 4 grudnia, obchodziliśmy Mikołajki. Był  to dzień pełen radości dla wszystkich dzieci w czerwonych czapeczkach, a rozpoczął się od przeczytania listu od Mikołaja. Następnie przedszkolaki poznały historię tajemniczego świętego, który przez całe swoje życie z wielkim oddaniem pomagał ludziom, wspierał ich i uszczęśliwiał, a dzisiaj pragnąc radości najmłodszych, obdarowuje je z różnych powodów, nawet w przedszkolu. Dzieci rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki, uczyły się wiersza, poszukiwały wioski Mikołaja na mapie, wykonały jego portret, a na koniec odnalazły drobne upominki, które pozostawił Mikołaj. W liście nasz święty zachęcał dzieci do robienia dobrych uczynków, które sprawią, że każdy będzie szczęśliwy. My będziemy się starali, czego życzymy wszystkim.

A.Z.

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-12-09 14:39 | Robert Frączkowski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too