Dziś jest
PL EN DE UK LT

Miękki puchaty i taki - z łatką - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" w Orzyszu

Miękki puchaty i taki - z łatką

W Przedszkolu Miejskim Niezapominajka w Orzyszu, jak co roku, święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie.

W tym roku uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków, lecz tym razem ich misie zostały w domach. Następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach, obejrzeliśmy prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek.

Wszystkie przedszkolaki wyrecytowały wiersz o tym, jaki jest miś, opowiadały o misiach, mówiły, z jakich są bajek, odgadywały zagadki związane z misiami. Starszaki zmagały się z rozwiązywaniem  misiowych zadań matematycznych. Następnie próbowały smakołyków każdego misia - słodkiego miodu oraz pysznych misiowych ciasteczek.

Nie zabrakło również prac plastycznych z misiem w roli głównej. Dzieci ogarnęła ogromna radość tworzenia - wycinania, malowania, rysowania…

Ciekawą atrakcją była też przygotowana przez nauczycielki misiowa fotobudka, w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie.

 Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.

Wychowawczynie grup

Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-11-27 10:28 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too