Dziś jest
PL EN DE UK LT

Rozpoczynamy prace budowlane na terenie Ogródka Jordanowskiego - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

Rozpoczynamy prace budowlane na terenie Ogródka Jordanowskiego

Projekt został przygotowany przez projektantów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie i z naszym założeniem, aby nie stał się betonowym placem. Obejmuje pozostawienie istniejących drzew oraz pasów zieleni, a także dużą ilość nowych nasadzeń w postaci bylin, drzew i krzewów. Przebudowana zostanie też scena wkomponowana w drzewa i zieleń wokół niej rosnąca. Scena zyska nowe funkcje tj. zaplecze socjalne dla artystów i ogólnodostępny sanitariat.

Zostanie wyburzony kamienny mur wzdłuż rzeki Orzyszy, w którego miejsce powstanie nowy-  z dwiema enklawami umożliwiającymi zejście na kładkę widokową. Ze względu na wytyczne programu planowane zagospodarowanie nie obejmuje natomiast wykonania fontanny, która znajduje się na wizualizacjach.Ogródek Jordanowski zostanie oświetlony ledowymi latarniami z zainstalowanym monitoringiem. Wizualizacja nie odzwierciedla w pełni realizowanego projektu.
 

Załączniki

  1. Pobierz załącznik
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-11-25 15:44 | Patrycja Ostrowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too