Dziś jest
PL EN DE UK LT

„Dobre słowo potrzebne jest każdemu...” - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Zdrowie » Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Orzyszu

„Dobre słowo potrzebne jest każdemu...”

Dzień Pracownika Socjalnego, to święto nie tylko pracowników socjalnych, ale wszystkich pracowników służb społecznych. Obchodzony jest corocznie od 1989r., kiedy to zostały stworzone podwaliny systemu pomocy społecznej.

Jest to szczególny zawód, co potwierdziły życzenia składane przez Burmistrza Orzysza Zbigniewa Włodkowskiego. Podkreślił, że pracownicy pomocy społecznej są „jak pielęgniarki na pierwszej linii frontu” - wspieramy najsłabszych, samotnych, niesiemy pomoc także w trudnych warunkach pandemii. Dlatego szczególnie doceniamy każde dobre słowo adresowane do naszej grupy zawodowej. To jeden z bodźców motywujących do dalszej troski o ludzi potrzebujących i po prostu ciężkiej, wielowątkowej pracy. Dziękując wszystkim za życzenia, przesyłamy je dalej do naszych Koleżanek i Kolegów w ośrodkach pomocy społecznej, powiatowych centrach pomocy społecznej, środowiskowych domach samopomocy i domach pomocy społecznej, aby nie zabrakło Wam energii i determinacji w pracy na rzecz potrzebujących.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-11-20 21:19 | Łukasz Denkiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too