Dziś jest
PL EN DE UK LT

„Ślubuję uroczyście! ..." - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu

„Ślubuję uroczyście! ..."

17 października 2020 r. uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orzyszu złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów szkoły.

W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Burmistrz Orzysza p. Zbigniew Włodkowski, zastępca Burmistrza p. Beata Jażdżewska, przewodnicząca Rady Miejskiej p. Anna Pilarczyk,  przedstawiciele zarządu Rady Rodziców: p. Karolina Wysocka – przewodnicząca i p. Hanna Strzeszewska – skarbnik. Wśród zaproszonych nie zabrakło również rodziców i opiekunów pierwszoklasistów, którzy w zaostrzonym reżimie sanitarnym pojawili się w szkole.

Dyrektor szkoły Bogdan  Kraszewski powitał wszystkich zebranych, a w sposób szczególny pierwszoklasistów. Pełne otuchy słowa sprawiły, że dzieci śmiało zaprezentowały program artystyczny o nowej ważnej drodze, którą odtąd będą niestrudzenie podążać. Udowodniły tym samym, że są już gotowe do wstąpienia w poczet uczniów szkoły. Składając uroczystą przysięgę  na sztandar, pierwszoklasiści zobowiązali się dbać o dobre imię szkoły i rzetelnie wywiązywać się z uczniowskich obowiązków. Po złożonym ślubowaniu dyrektor szkoły pasował pierwszaków  na pełnoprawnych uczniów. 
Pierwszoklasiści szkoły - rocznik 2020:

Klasa 1a (wych. Ewa Kraszewska)

Klasa 1b (wych. Elwira Rubin)

Klasa 1c (wych. Anna Żuber)

Dzień ten był również okazją do złożenia życzeń wszystkim pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej i wręczenia Nagród Burmistrza.

Nie zabrakło tez czasu na życzenia i serdeczności.  Wśród najmłodszych uczniów pojawiła się Lokatka promująca SKO i wręczyła pierwszoklasistom upominki ufundowane przez bank PKO BP. Serdecznie gratulujemy  naszym najmłodszym uczniom i życzymy im samych sukcesów w szkolnej karierze. Składamy podziękowania rodzicom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie  uroczystości. 
Wychowawczynie klas pierwszych  

  

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-10-30 08:44 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too