Dziś jest
PL EN DE UK LT

Puchar Orzysza pojechał na Mazowsze - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Puchar Orzysza pojechał na Mazowsze

Ogólnopolskie Teamowe Zawody Spinningowe PZW sprawiły, że w miniony weekend do Orzysza zawitało 150 wędkarzy z najodleglejszych zakątków Polski. Do rywalizacji o Puchar Orzysza 2020 stanęło 75 teamów. Podczas dwóch dni rywalizacji udało się złowić 293 okoni i 136 szczupaków.

Najlepszym, z sześcioma punktami sektorowymi, okazał się team z Mazowsza - Water King Team Lorbas w składzie Wojciech Miernik i Marek Kwiatkowski. Drugie miejsce ze stratą jednego punktu zajął X-fish.pl, reprezentowany przez Tomasza Lubę i Dariusza Bochenko, natomiast podium zamknęli wędkarze Koła Roś Pisz – Marek Kapelański i Piotr Stasiak.

Swój udział mocno zaakcentowali także orzyscy wędkarze. Aż trzy miejscowe załogi rywalizację ukończyły w pierwszej „10”. Najwyżej sklasyfikowani zostali Krzysztof Bańkowski i Marcin Filipowicz, którzy zajęli czwarte miejsce. Lokatę niżej uplasowali się Tadeusz Grudziński i Zbigniew Malik, a najlepszą dziesiątkę zamknęli Paweł Oszmian i Wiesław Krajewski.

Krzysztof Bańkowski z Marcinem Filipowiczem dodatkowo sięgnęli po nagrodę dla łowców największego okonia, łowiąc 44-centymetrowego "pasiaka". Największym szczupakiem pochwalić się mogli Marek Wirkus i Jan Zając. Wędkarze reprezentujący klub Okoń Żuławy z wody wyciągnęli szczupaka mierzącego 94 centymetry.

Rywalizację o Puchar Orzysza zorganizował Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie, przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Orzyszu i Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Orzyszu. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali natomiast druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzyszu i Drozdowie-Zastrużnem.
 
Klasyfikacja końcowa oraz statystyka złowionych ryb znajdują się w załączniku.
 

Załączniki

  1. Klasyfikacja końcowa
  2. Statystyka złowionych ryb
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-09-21 11:02 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too