Dziś jest
PL EN DE UK LT

Saperzy najlepsi w nocnym graniu - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Saperzy najlepsi w nocnym graniu

Zimą wygrali ligę halową, a teraz okazali się najlepsi na Orliku. 15 Batalion Saperów nie miał sobie równych w nocnej rywalizacji i przy blasku jupiterów wygrał XII Nocny Turniej Piłki Nożnej.

Piłkarskie zmagania o Puchar Burmistrza Orzysza to jedna z nielicznych imprez sportowych jakie w czasie obowiązujących restrykcji sanitarnych udało się zorganizować w Orzyszu. Wielki głód rywalizacji dało się wyczuć już podczas zapisów, bo dziewięć miejsc jakie organizatorzy przewidzieli dla zainteresowanych udziałem zespołów,  rozeszło się już po kilku dniach rejestracji.

Nie inaczej było na boisku. Choć turniej miał na celu przede wszystkim dobrą zabawę, nikt nie zamierzał odstawiać przysłowiowej nogi.

Rywalizację w swoich grupach pewnie wygrały Drygały, 15 Batalion Saperów oraz Aviva Adamiec Team i to tym zespołom przyszło zagrać o trzy czołowe lokaty. Ostatecznie najcenniejsze trofeum zgarnął 15 Batalion Saperów, który w meczu z Drygałami podzielił się punktami, a pojedynek z Aviva Adamiec Team pewnie rozstrzygnął na swoją korzyść. Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy z Drygał, a czołową trójkę zamknął Aviva Adamiec Team.

Czwarte i piąte miejsce przypadło ełckim zespołom – Polonezowi i HMWO. Na szóstym miejscu rywalizację ukończył Bomir. W grupie rywalizującej o trzy ostatnie pozycje najwyżej uplasowało się Wiśniowo Ełckie wyprzedzając kolejno RAMIS Białystok i Dekadę 70.

Zdaniem organizatorów na największe wyróżnienie spośród blisko osiemdziesięciu zawodników, zasłużył Maciej Kierznowski z Aviva Adamiec Team, który wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Galeria zdjęć - XII Nocny Turniej Piłki Nożnej fot. Kamil Kierzkowski

 

fot. Kamil Kierzkowski
fot. Kamil Kierzkowski
   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-08-31 13:58 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too