Dziś jest
PL EN DE UK LT

Siłacze powalczą ze sztangą - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Siłacze powalczą ze sztangą

W najbliższą sobotę – 15 sierpnia na Plaży Miejskiej w Orzyszu odbędzie się turniej wyciskania sztangi leżąc – Stalowa Sztanga. Będzie to już siódma edycja zawodów adresowanych do miłośników sportów siłowych, zaliczana w tym roku do Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc.

Zawody odbędą się w dniu Święta Wojska Polskiego, co jest nieprzypadkową datą.  Na liście startowej nie brak bowiem żołnierzy jak również przedstawicieli innych służb mundurowych. Same zawody zaliczane są natomiast do Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc, na którą oprócz rywalizacji w Orzyszu składają się zawody w Węgorzewie i Ostródzie.

Zawody organizowane przez IKS Integracja-Conan Giżycko w ubiegłych latach towarzyszyły Biegowi Tygrysa, jednak w związku z odwołaniem z powodu koronawirusa rywalizacji biegaczy przeszkodowych, tym razem odbędą się samodzielnie.

Zapisy do zawodów nadal trwają. Osoby zainteresowane startem mogą zarejestrować swój udział na stronie www.zapisyonline.com. Start w zawodach wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty startowej w wysokości 60 zł. W cenie tej oprócz możliwości rywalizacji uczestnicy otrzymają między innymi pamiątkowy medal i koszulkę.
 
 

Załączniki

  1. Regulamin
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-08-11 15:03 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport turystyka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too