Dziś jest
PL EN DE UK LT

Tydzień bibliotek - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu » Kształcenie na odległość [SP] » Biblioteka

Tydzień bibliotek

Od 8 do 15 maja obchodzimy tydzień bibliotek. To ważne święto także dla szkolnej biblioteki ZS-P w Orzyszu. Szkoda, że nie możemy celebrować tego czasu razem z Wami w szkole, ale wiemy, że nasi stali - wytrwali czytelnicy są z nami przez cały ten trudny czas! Proponujemy Wam konkurs!

Chcemy, abyście pokazali, w jaki sposób obcujecie na co dzień z książką. Prosimy, abyście sfotografowali się z czytaną ostatnio powieścią, zbiorem poezji, wierszyków, baśniami, legendami, opowiadaniami, itp. Chcemy, aby Wasze zdjęcia były pomysłowe, ciekawe i zaskakujące - tak samo, jak zaskakujący, cudowny i nieodgadniony jest świat, do którego przenosimy się, czytając książki. Aby pokazać wszystkim Wasze prace, chcemy zorganizować wystawę złożoną z nadesłanych przez Was fotografii. Na prace czekamy do końca maja!

Swoje zdjęcia z książką wysyłajcie do nas podpisane imieniem i nazwiskiem oraz nazwą i symbolem klasy na adres e-mail:

bibliotekazsporzysz@gmail.com

Już się nie możemy doczekać efektów Waszej pracy! Powodzenia!

Panie z biblioteki

Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-05-13 09:54 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too