Dziś jest
PL EN DE UK LT

X Bieg Tygrysa odwołany! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

X Bieg Tygrysa odwołany!

Nie odbędzie się zaplanowany na 22 sierpnia br. X Bieg Tygrysa. Jubileuszowa edycja jednego z najtrudniejszych biegów terenowych w Polsce odwołana została ze względu na stan zagrożenia epidemicznego.

Treść komunikatu, który ukazał się na Facebooku:

Tę decyzję braliśmy pod uwagę od początku pojawienia się zagrożenia spowodowanego koronawirusem, choć głęboko wierzyliśmy, że uda nam się jej uniknąć. Obecna sytuacja epidemiologiczna, a także nakreślona przez Rząd mapa znoszenia zakazów, nie pozostawiają złudzeń, że zaplanowanego na 22 sierpnia X Biegu Tygrysa raczej nie uda nam się zorganizować. Uważamy także, że szukanie terminów zastępczych nie ma obecnie najmniejszego sensu.

Dlatego podjęliśmy decyzję o odwołaniu X Biegu Tygrysa. Wobec wyzwań jakie czekają w najbliższych miesiącach Gminę Orzysz, z której budżetu impreza w głównej mierze jest finansowana, to jedyne słuszne rozwiązanie. Informujemy o tym już teraz, bo prowadzenie zapisów i przygotowań w tak niepewnej sytuacji mija się praktycznie z celem.

Na X edycji Biegu Tygrysa spotkamy się więc najwcześniej w sierpniu 2021 roku, o ile sytuacja na to oczywiście pozwoli… Dbajcie więc o zdrowie, formę i trzymajcie mocno kciuki za jak najszybszy powrót do życia jakie jeszcze niedawno znaliśmy!

Wszystkim osobom, które zdążyły dokonać rejestracji i opłacić swój start w najbliższych dniach dokonamy zwrotu opłaty wpisowej.

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-05-06 08:55 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too