Dziś jest
PL EN DE UK LT

Szanowni Rodzice - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Przedszkole Miejskie "Niezapominajka" w Orzyszu
reklama

Szanowni Rodzice

Przed nami kolejny okres, w którym musimy pozostać w domu. Aby zapewnić dzieciom możliwość realizacji podstawy programowej będziemy od 25.03.2020 r. prowadzić nauczanie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

  

  1. Edukacja w Przedszkolu Miejskim Niezapominajka w Orzyszu będzie realizowana według przyjętego planu pracy przedszkola - nauczyciele zmodyfikują miesięczne plany pracy.
  2. Nauczanie będzie polegało na udostępnianiu przez nauczycieli materiałów na stronie www.orzysz.pl (zakładka: Edukacja, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu, Przedszkole Miejskie Niezapominajka w Orzyszu, Kształcenie na odleglość http://www.orzysz.pl/index.php?k=995), dzięki którym dzieci będą mogły realizować podstawę programową w domu. Możliwa jest inna forma komunikacji, zaproponowana i ustalona z nauczycielem.
  3. Wytwory dzieci, które da się zgromadzić (karty pracy, prace plastyczne itp.) prosimy zbierać, a po powrocie do tradycyjnej formy nauczania przekazać nauczycielom grup.

W sprawach wymagających osobistego wstawiennictwa sekretariat Zespołu przy ul. Wojska Polskiego 14 pełni dyżur w godz. 8:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku.

Zalecany kontakt z placówką: tel. 87 4237024, tel. 609 227 024, email: zsp@orzysz.pl   

Na wszelkie Państwa pytania będziemy odpowiadać na bieżąco. 

O dalszych decyzjach dotyczących funkcjonowania przedszkola będziemy informować na naszej stronie internetowej.


Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej, trudnej sytuacji bardzo dużo zależy od możliwości oraz zaangażowania rodziców. Dlatego bardzo dziękuję wszystkim rodzicom, którzy podejmują z nami współpracę. Mam szczerą nadzieję, iż sytuacja w niedługim czasie ulegnie poprawie. 

Dbajcie o siebie oraz o zdrowie innych w tym czasie. Życzę zdrowia. 
Pozdrawiamy nasze przedszkolaki! 


Pozdrawiam serdecznie
Bogdan Kraszewski 
dyrektor ZSP w Orzyszu  

Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-03-25 10:18 | Wioletta Bałdyga

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too