Dziś jest
PL EN DE UK LT

Walentynki w Naszej Szkole - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce

Walentynki w Naszej Szkole

Walentynki w ZSP im. M. Kajki w Dąbrówce

             W tym roku szkolne obchody Dnia Św. Walentego rozpoczęliśmy już 13 lutego zabawami walentynkowymi w bibliotece szkolnej. Uczniowie przygotowywali kartki walentynkowe, rozwiązywali krzyżówki, słuchali „Bajki o przyjaźni” oraz wzięli udział w konkursie literackim „Zakochane pary w literaturze”.

             Dzień później, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową i kiermasz wypieków walentynkowych. Na korytarzu została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Ponadto, zorganizowany został konkurs plastyczny na wykonanie najpiękniejszej kartki walentynkowej, którego laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

             Głównym wydarzeniem dnia były walentynkowe występy karaoke. Podczas  4 godziny lekcyjnej szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w mini-estradę, na której uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty wokalne. Podczas scenicznych zmagań mogliśmy usłyszeć  zarówno te kultowe jak i mniej znane utwory o tematyce miłosnej.

 

Paweł Lomott

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-02-18 12:17 | Robert Frączkowski
Pokrewne (tag): edukacja

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too