Dziś jest
PL EN DE UK LT

Squad atrakcji terenowych – nowa propozycja dla poprawy konkurencyjności obszaru gminy Orzysz. - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Squad atrakcji terenowych – nowa propozycja dla poprawy konkurencyjności obszaru gminy Orzysz.

Gry terenowe na świeżym powietrzu, które ucząc bawią to pomysł stowarzyszenia SQUAD Inicjatyw Polany Kultury na nieco inne wykorzystanie terenu trasy quadowej w Orzyszu. Jest to forma dostosowana zarówno do możliwości dzieci, dorosłych jak i seniorów, która integrując jednocześnie rozwija wiedzę o świecie natury i kultury oraz wzmacnia kondycję fizyczną, dając ciekawą alternatywę spędzania wolnego czasu.

Na realizację tego pomysłu stowarzyszenie otrzymało dotację w Programie PROW 2014-2020 w wysokości 24 907 zł. i podpisało umowę o powierzenie grantu z Lokalną Grupą Działania Mazurskie Morze. W tej kwocie sfinansowane będzie przeprowadzenie 7 dni gier terenowych dla 30 osobowych grup, integrację grup, dostosowanie infrastruktury małej terenu do zadania poprzez aranżację miejsca na ognisko oraz wkopanie koszy na śmieci, zakup sprzętu do przeprowadzenia gier oraz działań promocyjnych.

Partnerami projektu są: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu oraz Dom Kultury w Orzyszu. Akcja informacyjno-promocyjna projektu prowadzona będzie na FB tychże instytucji oraz FB Stowarzyszenia Squad Inicjatyw Polany Kultury w Orzyszu a także na stronie www.orzysz.pl. 

Już wkrótce zaczynamy rekrutację do projektu i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-02-15 19:51 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too