Dziś jest
PL EN DE UK LT

,,Dzisiaj wszystkie smutki precz, Święto Dziadków ważna rzecz” - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Michała Kajki w Dąbrówce
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. M. Kajki w Dąbrówce

,,Dzisiaj wszystkie smutki precz, Święto Dziadków ważna rzecz”

Dzień Babci i Dziadka, choinka szkolna w ZSP im. Michała Kajki w Dąbrówce.

,,Dzisiaj wszystkie smutki precz, Święto Dziadków ważna rzecz”

              Pod takim hasłem przebiegł w naszej szkole dzień 17 stycznia. Tego dnia w progach naszej szkoły powitaliśmy szczególnych gości Babcie i Dziadków naszych uczniów. Zebranych gości powitał Pan Dyrektor Robert Frączkowski, który życzył zebranym miłych wrażeń i wesołej zabawy choinkowej. Na wstępie dzieci z przedszkola i uczniowie klas 0-III zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i wokalne, następnie uczniowie z klas starszych zatańczyli i zaśpiewali.

Po występie nadszedł czas na złożenie życzeń, słodkie całusy, wręczenie własnoręcznie wykonanych laurek oraz spotkanie przy herbatce. Wzruszone twarze Babć i Dziadków świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Przed zabawą choinkową pan Dyrektor wręczył wyróżniającym się uczniom stypendium dyrektora – otrzymali je: Krzysztof Brzostek, uczeń kl. VI oraz Kinga Kossakowska, uczennica klasy VII.            

W dalszej części dnia były choinkowe tańce i pląsy. W czasie zabawy na salę wkroczył Święty Mikołaj, który wręczył wszystkim słodkie paczki. Choinkowe spotkanie z Babcią i Dziadkiem pełne radości i wzruszeń dobiegło końca!   Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

A.Z.

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2020-01-19 22:45 | Robert Frączkowski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too