Dziś jest
PL EN DE UK LT

Stadion Miejski zmienia swoje oblicze - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Stadion Miejski zmienia swoje oblicze

Jeden z największych problemów związanych z infrastrukturą sportową w gminie Orzysz powoli zaczyna odchodzić w zapomnienie. Mowa oczywiście o Stadionie Miejskim, którego potrzebę pilnej modernizacji zgłaszano od lat. Długo wyczekiwane prace ruszyły latem tego roku.

Środki na ten cel pochodziły z dwóch źródeł. Z budżetu Gminy Orzysz przeznaczono kwotę 100 tyś. zł, zaś nieco ponad 49 tyś. zł. pozyskano w ramach konkursu ofert na modernizację infrastruktury sportowej z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Dzięki owym środkom na płycie boiska zamontowano sterowany komputerowo system automatycznego nawodnienia, wykonano zabiegi pielęgnacyjne murawy, wymieniono ogrodzenie wewnętrzne o długości blisko 150 m, na trybunach zamontowano dodatkowe 200 szt. plastikowych siedzisk, a na ostatniej prostej jest budowa nowego parkingu wewnętrznego.

___________________________

Zadanie pn. Modernizacja Stadionu Miejskiego w Orzyszu jest realizowane przy udziale i pomocy finansowej z budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-12-12 11:20 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too