Dziś jest
PL EN DE UK LT

Bożonarodzeniowe warsztaty rękodzieła - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu
reklama

Bożonarodzeniowe warsztaty rękodzieła

Tradycją Gimnazjum w Orzyszu, zapoczątkowaną przez panią Dyrektor Agnieszkę Chaberską, było organizowanie warsztatów rękodzieła przed świętami Bożego Narodzenia. Dzięki realizacji zadania publicznego „My się nie damy! – trzeźwo na życie spoglądamy” udało się to przedsięwzięcie kontynuować. 17 grudnia 2019 r. spotkali się rodzice, uczniowie, miłośnicy Klubu Seniora działającego przy Domu Kultury w Orzyszu, jak również żołnierze 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Giżycku, aby poświęcić swój wolny czas na przygotowanie stroików i ozdób bożonarodzeniowych.

Za każdym razem warsztatom towarzyszyłszlachetny cel. Nie inaczej było i tym razem. W tym roku przygotowane ozdobyświątecznych stołów trafiły do domów kombatantów, seniorów, emerytowanychżołnierzy 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Nad przedsięwzięciem czuwał obecny na warsztatach prezes Stowarzyszenia Żołnierzy i Sympatyków Brygady Pan Adam Koniuk,  który zadbał o przekazanie stroików osobom zasłużonym.

W imieniu organizatorów dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom, Radzie Rodziców, seniorom, Domowi Kultury w Orzyszu, Żołnierzom 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej za udział w przedsięwzięciu oraz  pomysłodawcom za dbałość o podtrzymanie szlachetnej tradycji.

Justyna Brożek

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-12-20 08:40 | Bogdan Kraszewski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too