Dziś jest
PL EN DE UK LT

ZSP Orzysz ,,Uratował komuś święta” - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu
reklama

ZSP Orzysz ,,Uratował komuś święta”

,,Stoliczku, nakryj się!” Świąteczna Zbiórka Żywności 29-30.11.2019 r.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu współpracuje z Bankiem Żywności w Olsztynie od wielu lat, więc i w tym roku nie mogło zabraknąć naszego udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności. Wolontariusze z ZS-P w Orzyszu przeprowadzili akcję w dwóch orzyskich sklepach: Polo oraz Biedronce. Łącznie zebrali 502,5 kg żywności, która została przekazana do Świetlicy Środowiskowej ,,Kajak” w Orzyszu i przed Bożym Narodzeniem trafi w formie paczek do osób, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

Orzyszanie kolejny raz wykazali się empatią i spełnili życzenie Marka Borowskiego, prezesa Banku Żywności w Olsztynie, który przed zbiórką powiedział:
,,W tym świątecznym czasie otwórzmy swoje serca i pomóżmy tym, których nie stać na zakup produktów żywnościowych. Kiedy przed świętami zapełniamy swoją lodówkę, często zapominamy, że obok nas jest ktoś, kto nie może sobie na to pozwolić”.
Nauczyciele biorący udział w Świątecznej Zbiórce Żywności: s. Fidelis, s. Nikodema, Agata Narucka, Adriana Piekarska, Anna Żuber, Anna Kulińska, Renata Kurko, Ewa Szaro, Katarzyna Kizling, Katarzyna Napierska, Katarzyna Rozwadowska, Patrycja Jach, Magdalena Fijoł, Dominika Sierzputowska, Mariola Wałachowska.
Za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki szczególne podziękowania składam uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu, którzy już kolejny raz wsparli nasze działania.
Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przebieg OGÓLNOPOLSKIEJ ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI 2019.To bardzo miłe, że  poświęcacie swój wolny czas na działalność charytatywną
i sprawiacie, że na czyjejś twarzy pojawi się  uśmiech.
 
koordynator akcji
Sylwia Wrzosek
 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-12-02 07:44 | Bogdan Kraszewski

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too