Dziś jest
PL EN DE UK LT

XII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej

XII Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej

 

TABELA

M

P

G+

G-

1

Aviva-Adamiec Team

3

9

34

7

2

Orkan Drygały

3

9

19

2

3

Black Bats Team

3

9

16

6

4

15 Batalion Saperów

3

9

14

6

5

Promil

3

6

22

4

6

Storm

3

6

11

6

7

Balaklava

3

6

13

15

8

Makro Team

3

3

15

13

9

OSP Orzysz

3

3

12

13

10

HMWO

3

3

6

8

11

Gaudynki

3

0

2

14

12

Dekada 70

3

0

3

20

13

Podwórkowcy FC

3

0

3

22

14

2115 Genk

3

0

4

38

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

10

Michał Świderski (Aviva-Adamiec Team)

9

Maciej Kierznowski (Aviva-Adamiec Team)

8

Karol Szymanowski (Aviva-Adamiec Team)

7

Piotr Kowalczyk (Promil)

6

Konrad Radzikowski (Orkan Drygały), Arkadiusz Bogdaniuk (Makro Team)

5

Przemysław Niecikowski (Orkan Drygały), Dawid Grądziel (OSP Orzysz), Craig Massey (Balaklava), Patryk Gondek (Aviva-Adamiec Team)

 

 

ŻÓŁTE KARTKI

2

Paweł Pszczółkowski (Dekada 70, pauzuje w 4. kolejce)

1

Klaudiusz Górecki (Dekada 70), Sebastian Świderski (Orkan Drygały), Maciej Kierznowski (Aviva-Adamiec Team), Jake Boutell (Balaklava), Matija Kuča (Storm), Dariusz Kaźmierczyk (Makro Team), Alex Florin Meiu (Black Bats Team), Paweł Gurski (2115 Genk), Jack Richardson (Balaklava), Kamil Dubliński (OSP Orzysz), Jacek Modzelewski (OSP Orzysz)

 

 

CZERWONE KARTKI

1

Jamie Abley (Balaklava, pauzuje w 2. i 3. kolejce), Norbert Wyrwicz (Podwórkowcy FC, pauzuje w 3. i 4. kolejce), Frane Milutin (Storm, bez pauzy), Bartłomiej Arnista (OSP Orzysz, dyskwalifikacja z rozgrywek)

 

1 KOLEJKA / 16.11.2019 (SOBOTA)

15:00





Dekada 70

żk. Klaudiusz Górecki




0:4

OSP Orzysz
Daniel Oleksiński
Michał Dubliński
Dawid Grądziel

sam.

 

15:35





2115 Genk
Bartosz Żmuda




1:5

Storm
Mihael Šoštar 2

Alen Grivić

Darko Marić

Vendelin Jekić

 

16:10




HMWO
Mateusz Kalinowski
Daniel Turżonek


2:3

Black Bats Team
Ionut Alexandru Gulie
Adrian Medelcu
Eugen Carol Vita

16:45







Orkan Drygały
Konrad Radzikowski 5
Przemysław Niecikowski 3
Krystian Kondracki
Damian Kazimierski

Robert Jabłoński

żk. Sebastian Świderski

11:0

Podwórkowcy FC







17:20







Promil
Bartosz Tomaszewski

Patryk Kleczkowski

Krzysztof Czaplicki

Krzysztof Ogórek

Szymon Rzodkiewicz

Patryk Hałaburda

 

7:0

Gaudynki







17:55





Aviva-Adamiec Team
Patryk Gondek 4
Michał Świderski 4
Maciej Kierznowski
Karol Szymanowski
żk. Maciej Kierznowski

10:2

Balaklava
Lewis George
William McCormick

żk. Jake Boutell
czk. Jamie Abley

 

 

 

 

2 KOLEJKA / 23.11.2019 (SOBOTA)

15:00






2115 Genk
Adam Kęszczyk
Gabriel Wasilewski




2:20

Aviva-Adamiec Team
Karol Szymanowski 7
Maciej Kierznowski 7
Michał Świderski 4
Miłosz Sztachański
sam.

15:35





Storm
Alen Grivić
Darko Marić
Ivan Mihoković
żk. Matija Kuča

3:1

Gaudynki
Marek Osiecki

16:10





Makro Team
Arkadiusz Bogdaniuk
żk. Dariusz Kaźmierczyk



1:5

Orkan Drygały
Przemysław Niecikowski 2
Konrad Radzikowski
Damian Kazimierski
Tomasz Jarosz

16:45



HMWO
Kamil Żyliński 2
Bartłomiej Pawłowski

3:2

Promil
Patryk Kleczkowski
Krzysztof Czaplicki

17:20




Dekada 70
Klaudiusz Górecki
żk. Paweł Pszczółkowski


1:4

Balaklava
Craig Massey 2
Jack Richardson
Craig Brown

17:55








Black Bats Team
Ionut Alexandru Gulie 3
Eugen Carol Vita 2
Alex Florin Meiu
Adrian Medelcu
Cristian Mituleci
Florian Negoita
żk. Alex Florin Meiu

9:3

Podwórkowcy FC
Kamil Kumkowski 2

sam.

czk. Norbert Wyrwicz





18:30




15 Batalion Saperów
Paweł Owczarczyk 2
Kamil Stankiewicz 2
Artur Kropiewnnicki
Radosław Zienda

6:4

OSP Orzysz
Dawid Grądziel 2
Daniel Oleksiński
Bartłomiej Arnista

 

 

 

 

3 KOLEJKA / 30.11.2019 (SOBOTA)

15:00








Dekada 70
Klaudiusz Górecki
Wojciech Górecki

żk. Paweł Pszczółkowski

2:12

Makro Team
Kacper Koniecko 3

Arkadiusz Bogdaniuk 3
Dariusz Kaźmierczyk 2

Hubert Masiewicz
Kacper Kościuk

Cezary Zalewski

Bartosz Iżbicki

15:35


Podwórkowcy FC


0:2

15 Batalion Saperów
Paweł Owczarczyk 2

16:10





Gaudynki
Radosław Osiecki




1:4

Black Bats Team
Alex Florin Meiu
Adrian Medelcu
Eugen Carol Vita

Florian Negoita

16:45




Aviva-Adamiec Team
Michał Świderski 2

Patryk Gondek
Maciej Kierznowski

4:3

Storm
Mihael Šoštar 2
Frane Milutin
czk. Frane Milutin

17:20







Promil
Piotr Kowalczyk 7
Wojciech Ślęzak 2
Patryk Kleczkowski
Filip Tomaszewski
Patryk Hałaburda
sam.

13:1

2115 Genk
Dominik Walędzik

żk. Paweł Gurski





17:55

Orkan Drygały
Damian Kazimierski
Krystian Kondracki
Marcin Czajkowski

3:1

HMWO
Damian Nikicionek



18:30







Balaklava
Craig Massey 3
Jack Richardson
Calvin Brown
Craig Brown

Chrissy McQuarrie
żk. Jack Richardson

7:4

OSP Orzysz
Dawid Grądziel 2
Bartłomiej Arnista
Jacek Modzelewski
żk. Kamil Dubliński
żk. Jacek Modzelewski
czk. Bartłomiej Arnista

19:05




Makro Team
Arkadiusz Bogdaniuk 2



2:6

15 Batalion Saperów
Radosław Zienda 2
Artur Kropiewnicki 2
Michał Urbański
Jan Sidorowicz

 

 

 

 

4 KOLEJKA / 06.12.2019 (PIĄTEK)

18:00

2115 Genk

:

Orkan Drygały

18:35

Makro Team

:

Balaklava

19:10

HMWO

:

Dekada 70

19:45

OSP Orzysz

:

Podwórkowcy FC

20:20

Storm

:

Promil

20:55

Black Bats Team

:

Aviva-Adamiec Team

21:30

15 Batalion Saperów

:

Gaudynki

 

 

 

 

5 KOLEJKA / 14.12.2019 (SOBOTA)

15:00

Promil

:

Black Bats Team

15:35

Gaudynki

:

OSP Orzysz

16:10

Aviva-Adamiec Team

:

15 Batalion Saperów

16:45

Orkan Drygały

:

Storm

17:20

Balaklava

:

Podwórkowcy FC

17:55

Dekada 70

:

2115 Genk

18:30

Makro Team

:

HMWO

 

 

 

 

6 KOLEJKA / 27.12.2019 (PIĄTEK)

18:00

HMWO

:

Balaklava

18:35

2115 Genk

:

Makro Team

19:10

Storm

:

Dekada 70

19:45

Black Bats Team

:

Orkan Drygały

20:20

15 Batalion Saperów

:

Promil

20:55

OSP Orzysz

:

Aviva-Adamiec Team

21:30

Podwórkowcy FC

:

Gaudynki

 

 

 

 

7 KOLEJKA / 28.12.2019 (SOBOTA)

15:00

Aviva-Adamiec Team

:

Podwórkowcy FC

15:35

Promil

:

OSP Orzysz

16:10

Orkan Drygały

:

15 Batalion Saperów

16:45

Dekada 70

:

Black Bats Team

17:20

Gaudynki

:

Balaklava

17:55

Makro Team

:

Storm

18:30

HMWO

:

2115 Genk

 

 

 

 

8 KOLEJKA / 04.01.2020 (SOBOTA)

15:00

15 Batalion Saperów

:

Dekada 70

15:35

Storm

:

HMWO

16:10

Black Bats Team

:

Makro Team

16:45

OSP Orzysz

:

Orkan Drygały

17:20

Balaklava

:

2115 Genk

17:55

Podwórkowcy FC

:

Promil

18:30

Gaudynki

:

Aviva-Adamiec Team

 

 

 

 

9 KOLEJKA / 11.01.2020 (SOBOTA)

15:00

Gaudynki

:

2115 Genk

15:35

OSP Orzysz

:

Black Bats Team

16:10

Podwórkowcy FC

:

Storm

16:45

Aviva-Adamiec Team

:

HMWO

17:20

Promil

:

Makro Team

17:55

Balaklava

:

15 Batalion Saperów

18:30

Orkan Drygały

:

Dekada 70

 

 

 

 

10 KOLEJKA / 18.01.2020 (SOBOTA)

15:00

Balaklava

:

Storm

15:35

Black Bats Team

:

2115 Genk

16:10

15 Batalion Saperów

:

HMWO

16:45

OSP Orzysz

:

Makro Team

17:20

Podwórkowcy FC

:

Dekada 70

17:55

Gaudynki

:

Orkan Drygały

18:30

Aviva-Adamiec Team

:

Promil

 

 

 

 

11 KOLEJKA / 25.01.2020 (SOBOTA)

15:00

Dekada 70

:

Gaudynki

15:35

Makro Team

:

Podwórkowcy FC

16:10

Promil

:

Balaklava

16:45

HMWO

:

OSP Orzysz

17:20

2115 Genk

:

15 Batalion Saperów

17:55

Orkan Drygały

:

Aviva-Adamiec Team

18:30

Storm

:

Black Bats Team

 

 

 

 

12 KOLEJKA / 01.02.2020 (SOBOTA)

15:00

Balaklava

:

Black Bats Team

15:35

15 Batalion Saperów

:

Storm

16:10

OSP Orzysz

:

2115 Genk

16:45

Podwórkowcy FC

:

HMWO

17:20

Gaudynki

:

Makro Team

17:55

Aviva-Adamiec Team

:

Dekada 70

18:30

Promil

:

Orkan Drygały

 

 

 

 

13 KOLEJKA / 08.02.2020 (SOBOTA)

15:00

2115 Genk

:

Podwórkowcy FC

15:35

Dekada 70

:

Promil

16:10

HMWO

:

Gaudynki

16:45

Orkan Drygały

:

Balaklava

17:20

Storm

:

OSP Orzysz

17:55

Makro Team

:

Aviva-Adamiec Team

18:30

Black Bats Team

:

15 Batalion Saperów

 

15 Batalion Saperów: 1. Rafał Sosnowski, 2. Karol Drobiszewski, 3. Robert Maniurski (Z), 4. Jan Sidorowicz (Z), 5. Marcin Dąbrowski, 6. Arkadiusz Kacprzyk, 7. Radosław Zienda, 8. Paweł Owczarczyk, 9. Maciej Rakowski, 10. Michał Urbański, 11. Bartosz Szaraniec (Z), 12. Kamil Lubelski, 13. Kamil Stankiewicz, 14. Artur Kropiewnicki (Z)

2115 Genk: 1. Adam Kęszczyk, 2. Adam Kuźmicki, 3. Piotr Neumann, 4. Bartosz Żmuda, 5. Dominik Walędzik, 6. Gabriel Wasilewski, 7. Paweł Gurski, 8. Paweł Kuźmicki, 9. Wiktor Serowik, 10. Sebastian Kęszczyk, 11. Kacper Kalinowski, 12. Szymon Bogański, 13. Jakub Perkowski (Z), 14. Arkadiusz Dziczek (Z)

Aviva-Adamiec Team: 1. Paweł Adamiec (Z), 2. Przemysław Cyran, 3. Paweł Kolator, 4. Piotr Kolator, 5. Paweł Kubrowski, 6. Łukasz Lubelski, 7. Marek Randzio, 8. Gabriel Zajkowski, 9. Karol Szymanowski, 10. Miłosz Sztachański (Z), 11. Patryk Gondek (Z), 12. Michał Świderski (Z), 13. Maciej Kierznowski, 14. Janusz Adamiec, 15. Marcin Denert (Z)

Balaklava: 1. Steven Chart, 2. Craig Massey, 3. Jake Boutell, 4. Jamie Abley, 5. Cameron Hendry, 6. Tom Ward, 7. Lewis George, 8. Jack Richardson, 9. Calvin Brown, 10. William McCormick, 11. Marcus Spurling, 12. Paul McGuire, 13. Jonny McGoochan, 14. Craig Brown, 15. Chrissy McQuarrie

Black Bats Team: 1. Adam Moronescu, 2. Alex Florin Meiu, 3. Ionut Alexandru Gulie, 4. Ionut Cocan, 5. Adrian Medelcu, 6. Cristian Mituleci, 7. Gheorghe-Marian Coticiu, 8. Eugen Carol Vita, 9. Zsolt Barta, 10. Cosmin Ionescu, 11. Florian Negoita, 12. Adrian Oncescu

Dekada 70: 1. Oliwer Andrasiak (Z), 2. Marek Bączek, 3. Klaudiusz Górecki, 4. Wojciech Górecki, 5. Dominik Jabłoński, 6. Mateusz Karwowski, 7. Wiesław Kosiorek, 8. Marek Makarewicz, 9. Adam Pogorzelski, 10. Dariusz Klimaszewski, 11. Paweł Pszczółkowski, 12. Krzysztof Śliwka, 13. Marcin Święs, 14. Artur Kosiński, 15. Łukasz Samus

Gaudynki: 1. Marek Osiecki, 2. Rafał Sawicz, 3. Adrian Sawicz, 4. Mateusz Borzymowski, 5. Paweł Stodulski, 6. Paweł Sawicki, 7. Sławomir Parzych, 8. Karol Hałaburda, 9. Julian Ostrowski, 10. Radosław Osiecki, 11. Patryk Kulesza, 12. Piotr Dach

HMWO: 1. Mateusz Kalinowski, 2. Łukasz Kalinowski, 3. Mateusz Pikora, 4. Daniel Turżonek, 5. Kamil Żyliński, 6. Damian Nikicionek, 7. Bartłomiej Pawłowski, 8. Jacek Laskowski, 9. Arkadiusz Kulbacki, 10. Szymon Pogorzelski, 11. Tomasz Zyskowski, 12. Łukasz Węgliński, 13. Krystian Cymerys

Makro Team: 1. Dariusz Kaźmierczyk (Z), 2. Kacper Koniecko (Z), 3. Hubert Masiewicz (Z), 4. Arkadiusz Bogdaniuk (Z), 5. Szymon Mużyło, 6. Kacper Kościuk, 7. Jakub Szmigiel, 8. Cezary Zalewski, 9. Adrian Szklanko, 10. Krystian Piotrowski, 11. Simon Czupryński, 12. Kamil Oleksiński, 13. Bartosz Iżbicki

Orkan Drygały: 1. Konrad Radzikowski (Z), 2. Konrad Romachów, 3. Marcin Czajkowski, 4. Tomasz Jarosz, 5. Krystian Kondracki, 6. Daniel Stachelski, 7. Przemysław Niecikowski (Z), 8. Sebastian Świderski, 9. Damian Kazimierski, 10. Dawid Ekstowicz, 11. Adam Radzikowski (Z), 12. Mariusz Niecikowski, 13. Robert Jabłoński, 14. Konrad Olszewski

OSP Orzysz: 1. Jacek Modzelewski, 2. Hubert Oleksiński, 3. Konrad Oleksiński, 4. Michał Domusiewicz, 5. Daniel Oleksiński, 6. Łukasz Skłodowski, 7. Kamil Dubliński (Z), 8. Bartłomiej Arnista, 9. Michał Dubliński, 10. Paweł Dubliński, 11. Hubert Lotko, 12. Łukasz Gajownik, 13. Dawid Grądziel, 14. Patryk Pilarczyk

Podwórkowcy FC: 1. Krzysztof Jabłoński (Z), 2. Michał Nikiel, 3. Artur Poghosyan, 4. Kacper Romotowski, 5. Jakub Adamski, 6. Michał Zawistowski, 7. Przemysław Głowacki, 8. Janusz Limberger, 9. Norbert Wyrwicz, 10. Piotr Bańkowski (Z), 11. Kamil Kumkowski, 12. Bartosz Kossowski, 13. Dominik Narucki (Z), 14. Hubert Żuryński

Promil: 1. Bartłomiej Kubrowski (Z), 2. Bartosz Tomaszewski (Z), 3. Patryk Kleczkowski (Z), 4. Piotr Kowalczyk (Z), 5. Paweł Dymiński (Z), 6. Krzysztof Czaplicki (Z), 7. Krzysztof Ogórek, 8. Filip Tomaszewski, 9. Szymon Rzodkiewicz, 10. Adrian Kobryński, 11. Wojciech Ślęzak, 12. Krystian Chudzik, 13. Damian Andruszko, 14. Mateusz Kowalczyk, 15. Patryk Hałaburda

Storm: 1. Mario Vucikuja, 2. Frane Milutin, 3. Franjo Ćurić, 4. Branko Bedeković, 5. Željko Marinić, 6. Ivan Špoljarić, 7. Alen Grivić, 8. Mihael Šoštar, 9. Darko Marić, 10. Ivan Mihoković, 11. Vendelin Jekić, 12. Matej Tolić, 13. Stjepan Štetić, 14. Matija Kuča, 15. Matej Merkaš

Załączniki

  1. Oświadczenie - zawodnik niepełnoletni
  2. Oświadczenie - zawodnik pełnoletni
  3. Regulamin - wersja ostateczna
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-11-05 16:07 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too