Dziś jest
PL EN DE UK LT

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Okartowie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada na długo w pamięci uczniów i nauczycieli. Jest bowiem dniem powrotu do szkolnej rzeczywistości i codziennych obowiązków.

W naszej placówce spotkanie ze szkołą poprzedziła msza święta w kościele parafialnym. Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się do szkoły, gdzie odbył się uroczysty apel. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu i pieśni szkoły. Następnie głos zabrała p. Dyrektor Jolanta Żuber, która powitała uczniów, nauczycieli i przybyłych gości. Szczególnie ciepłe słowa popłynęły w kierunku najmłodszych przedszkolaków i pierwszoklasistów. P. Dyrektor poinformowała o zmianach w kadrze pedagogicznej naszej szkoły i przedstawiła nowych nauczycieli, którzy w tym roku szkolnym podjęli pracę w naszej placówce. Wspomniała również o rozwoju bazy dydaktycznej szkoły i podjętych w związku z tym inwestycjach, których realizacja rozpoczęła się już w wakacje.

 Ważnym momentem uroczystości było wystąpienie p. Dyrektor, w którym słowa podziękowania skierowała do p. Mirosławy Majewskiej wieloletniego nauczyciela i dyrektora Szkoły Podstawowej im. K. I. Gałczyńskiego w Okartowie. Do podziękowań dołączyli się uczniowie, Rada Rodziców, koleżanki i koledzy z pracy. Osobiste podziękowanie wygłosił również Burmistrz Orzysza p. Zbigniew Włodkowski. Pani Mirko, życzymy samych miłych chwil na emeryturze!

A my rozpoczynamy kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy, odkrywaniu swoich pasji i zainteresowań. Zatem od jutra do pracy!

                                                                                                                                                                           M. Jackowska

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-09-27 11:26 | Hubert Makowski
Pokrewne (tag): edukacja

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too