Dziś jest
PL EN DE UK LT

Nocą najlepiej zagrała Pisanica - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Nocą najlepiej zagrała Pisanica

Tradycyjnie w ostatni weekend wakacji na Boisku Orlik rozegrany został Nocy Turniej Piłki Nożnej. W tym roku, w jedenastej już edycji rozgrywek, o puchar Burmistrza Orzysza walczyło jedenaście zespołów. Najlepsza okazała się drużyna z Pisanicy.

Ekipa spod Ełku triumfowała we wszystkich meczach, a w trakcie całego turnieju straciła tylko jednego gola. Dodatkowo triumfatorzy zawodów z Orzysza wyjechali z nagrodą dla najlepszego zawodnika, która trafiła w ręce Tomasza Kotowskiego.

Podium uzupełniła inna drużyna z okolic Ełku - Piętki, zajmując drugie miejsce, a puchar za trzecią lokatę wywalczyły Drygały. Miejscowe drużyny były tym razem niezwykle gościnne. Spośród orzyskich ekip najwyżej sklasyfikowany został Promil.

Tegoroczny turniej rozgrywany był w międzynarodowym składzie, bo w rywalizacji uczestniczyły także zespoły z Wielkiej Brytanii - Dragon TP, Chorwacji - Blaze i Rumunii - Blue Scorpions.

Kolejna okazja do piłkarskiej rywalizacji już w połowie listopada, kiedy to zainaugurowane zostaną rozgrywki Orzyskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-09-02 20:09 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too