Dziś jest
PL EN DE UK LT

Bal, gimnazjalny bal ... - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Gimnazjum w Orzyszu
reklama

Bal, gimnazjalny bal ...

31 maja 2019 r. klasy trzecie oddziałów gimnazjalnych ZSP w Orzyszu spotkały się na Balu Maskowym 2019 - w takim bowiem stylu tegoroczni trzecioklasiści zapragnęli świętować zbliżające się pożegnanie ze szkołą. W tym roku po powitaniu przez dyrekcję i serdecznych przemówieniach, z inicjatywy rodziców i za aprobatą uczniów, odtańczono tradycyjnego „Poloneza”.

Tańce, pląsy, rozmowy, wspólne zdjęcia, wspomnienia ostatnich wspólnych trzech lat zawarte w niespodziance przygotowanej przez dyrekcję – tak było w tym roku. Zabawa była udana. Na pewno przez kolejne dni i lata będzie co wspominać, tym bardziej, że był to już ostatni bal gimnazjalny.

Dziękujemy serdecznie rodzicom uczniów klas III za zorganizowanie balu. To oni czuwali nad młodzieżą, dbając o poczęstunek i bezpieczeństwo dzieci. Mamy też nadzieję, że równie dobrze się bawili. Dziękujemy Pani Agacie Naruckiej, Edycie Stańczak, Małgorzacie Zawadzkiej, Ewie Gilun, Wioletcie Chludzińskiej, Justynie Jabłonowskiej, Monice Remiszewskiej, Agnieszce Rafa, Annie Sznip, Elżbiecie Szyłak, Katarzynie Hukaluk, Panu Kamilowi Wierzbickiemu, Mariuszowi Wójkowskiemu, Zbigniewowi Kleczkowskiemu, Adamowi Smaka, Arturowi Kosińskiemu, Państwu Izabeli i Michałowi Sapun, Magdalenie i Krzysztofowi Wójcik i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że bal był tak bardzo udany. Dziękujemy wszystkim, którzy w różny sposób wsparli organizację balu. To był niezwykle miły wieczór i bardzo przyjemna noc.

 

Dyrekcja Zespołu


Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-06-10 20:48 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too