Dziś jest
PL EN DE UK LT

JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH BIEGACZY - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja » Zespół Szkolno - Przedszkolny w Orzyszu » Szkoła Podstawowa w Orzyszu

JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH BIEGACZY

22.05.2019 r. reprezentacja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Orzyszu wzięła udział w V Wiosennych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Okartowie. Jest nam bardzo miło zakomunikować, że nasi uczniowie spisali się świetnie.

W swoich kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców wystartowało 194 naszych uczniów. Zawodnikom dopisała piękna pogoda i w duchu zdrowej rywalizacji wywalczyli  34 medale: 13 – złotych, 11 – srebrnych oraz 10– brązowych. W końcowej klasyfikacji szkół ZSP w Orzyszu zajął I miejsce.

Oto medaliści: 

I miejsce: Kulesza Maja klasa 3a, Piekarska Kornelia klasa 4a, Stachelek Julia klasa 4d, Gembal Tobiasz klasa 4d, Rak Grzegorz klasa 5b, Koszewski Bartosz klasa 5a, Filipowicz Ewelina klasa 6c, Kamińska Oliwia klasa 7c,Bartosz Żuber Oa, Gabrysia Domusiewicz Oc, Kuba Stachelek 2b,  Pogorzelska Weronika klasa 3b oddziały gimnazjalne, Wierzbicki Damian klasa 3a oddziały gimnazjalne.

II miejsce: Urbański Oskar klasa 3b, Wróblewski Łukasz klasa 4a, Szajdek Weronika klasa 5c, Śniatkowska Marzena klasa 5b, Pankiewicz Jakub klasa 6a, Banach Damian klasa 6b, Plaga Amelia klasa 7a,Dominik Tomaszewski 1c, Julia Domusiewicz 2c,  Łubowicz Martyna klasa 3a Gimnazjum, Oleksiński Hubert klasa 3b Gimnazjum.

III miejsce: Dubliński Kacper klasa 3b, Święcicki Filip klasa 3b, Pogorzelska Anastazja klasa 5b, Rupacz Oliwia klasa 5a, Siedlecka Karolina klasa 6a,Hubert Całka 2 a, Lidia Szajdek 2 c, Maja Staszkun 2 c,  Berger Maria klasa 3c oddziały gimnazjalne, Dziatkowiak Kamil klasa 3c oddziały gimnazjalne.                           

Pozostali reprezentanci, którzy stanęli przy podium i otrzymali dyplomy za miejsca od IV do VI:

Stasiukiewicz Wiktoria klasa 4a, Suchta Tomasz klasa 4a, Ostrowski Jakub klasa 4d, Jastrząb Patrycja klasa 5c, Zaorska Zuzanna klasa 5c, Lewandowska Sandra klasa 5b, Plebańska Justyna klasa 5b, Dziatkowiak Dariusz klasa 6b, Dobosz Oliwia klasa 5b, Wielowiejska Lena klasa 6c, Masny Karina klasa 7a,Kacper Tomaszewski Ob, Nikodem Wojciechowski Ob, Weronika Kulesza Oc, Tymon Kamiński 1 b, Laura Bartoś 1b, Zosia Stachelek 1c, Vanessa  Tywoniuk 1c, Aleksandra Pasławska 1c, Kacper Stanowski 1c, Adrian Osiecki 2a, Michał Sosnowik 2a, Zuzia Akacka 2b, Maja Ostrowska 2b, Antoni Fabiszewski 2c, Jankowski Jakub klasa 3c oddzaiłów gimnazjalnych, Gerejczyk Kacper klasa 3c oddziałów gimnazjalnych, Kosiński Jakub klasa 3c oddzaiłów gimnazjalnych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy udziału w biegach przełajowych.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie.

Anna Podkulińska, Teresa Żebrowska 

 

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-05-27 13:38 | Agnieszka Chaberska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too