Dziś jest
PL EN DE UK LT

Polskie Radio Orzysz- Młodzi Mówią, czyli radiowa konwencja w odmłodzonym stylu! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Polskie Radio Orzysz- Młodzi Mówią, czyli radiowa konwencja w odmłodzonym stylu!


Wraz z dniem 01.02.19r. ruszył projekt, którego celem jest stworzenie internetowego radia prowadzonego przez orzyską młodzież.

Przedsięwzięcie to realizowane jest w ramach programu "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, a na jego realizację pozyskano dotychczas 8500zł.

Kwota ta pozwoli piętnastoosobowej grupie nastolatków rzetelnie przygotować się do funkcji spikera czy też dźwiękowca w ramach spotkań i warsztatów prowadzonych przez profesjonalistów w tych dziedzinach.  Pierwsze z takich spotkań odbyło się w piątek 8 lutego w Domu Kultury, kiedy to młodzi radiowcy obejrzeli przyszłe sale radiowe oraz studia nagrań. Następne spotkanie szkoleniowo-integracyjne odbędzie się już 16 lutego.

Cały projekt ma trwać 6 miesięcy i choć jeszcze cisza w eterze, to Pani Ewa Stankiewicz- koordynator projektu oraz Pan Krzysztof Roszko- główny pomysłodawca i realizator zadbają o to, by w niedalekiej przyszłości w naszym mieście można było usłyszeć nie tylko szum pięknego jeziora, ale również szum internetowych odbiorników radiowych.

 

-Sebastian Zajkowski i Nikola Cydzik

 

 

Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-02-12 15:39 | Ewa Stankiewicz

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too