Dziś jest
PL EN DE UK LT

Kolejne duże zawody wędkarskie nad jeziorem Orzysz - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Kolejne duże zawody wędkarskie nad jeziorem Orzysz

Po zawodach z cyklu Grand Prix Polski orzyskie jezioro będzie areną zmagań w kolejnej dużej imprezie wędkarskiej. Od 17 do 19 maja do Orzysza zawitają wędkarze rywalizujący w zawodach w ramach Garmin Fishing League.

Jezioro Orzysz w tym cyklu zostało szczególnie wyróżnione, bo inaugurować będzie prestiżową rywalizację. Na cykl składać się będą także zmagania na trzech inny zbiorniki w Polsce, a całość zwieńczą zawody dla 20 najlepszych teamów po czterech zawodach.

Burmistrz Zbigniew Włodkowski wraz z przedstawicielami Koła PZW w Orzyszu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu o szczegółach tego wydarzenia rozmawiał z Maciejem Żejmo – utytułowanym wędkarzem sportowym, a jednocześnie przedstawicielem firmy Fishing League Sp. z o.o., która jest organizatorem cyku.

W zawodach, jak zapowiedział Maciej Żejmo, udział weźmie około 250 wędkarzy, którzy łowić będą w teamach. Pula nagród wynieść ma blisko 50 tyś. złotych w postaci nagród rzeczowych i finansowych.

Cykl zawodów rozgrywanych pod szyldem firmy Garmin, światowego lidera rynku GPS, to nie tylko ważne wydarzenie w wędkarskim kalendarzu imprez w naszym kraju, ale także doskonała szansa na promocję jeziora Orzysz jako jeziora sportowego.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-01-16 21:01 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too