Dziś jest
PL EN DE UK LT

W Nowy Rok spotkali się na boisku - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

W Nowy Rok spotkali się na boisku

  • fot. Kamil Kierzkowski

W pierwszy dzień nowego roku Boisko Orlik stało się areną zmagań w Noworocznym Meczu Piłki Nożnej. W symbolicznym pojedynku, który już od dekady inauguruje nowy rok sportowy w gminie Orzysz, naprzeciw siebie stanęli gracze orzyskich Śniardw i reprezentacja Gminy Orzysz.

Na pierwsze efekty noworocznego boju nie trzeba było długo czekać.  W piątej minucie prowadzenie Śniardwom dał Adam Sztachański, tym samym stając się strzelcem pierwszej bramki w regionie.
 
Tegoroczny mecz, w odróżnieniu od kilku wcześniejszych, był dość jednostronnym pojedynkiem. Oprócz wspomnianego gola autorstwa prezesa orzyskiego klubu, zawodnicy występujący z herbem Śniardw na piersi do bramki reprezentacji Gminy Orzysz trafiali jeszcze dwunastokrotnie. Rywale odpowiedzieli dwoma golami, w tym jednym swojego bramkarza - Przemysława Cyrana, który zdecydował się na solowy rajd przez całe boisko.

Po dziesięciu meczach w statystyce spotkań więcej zwycięstw na swoim koncie mają Śniardwy. Zespół ten do tej pory triumfował sześć razy, przy czterech wygranych Gminy Orzysz.
Drukuj | Wyślij znajomym | 2019-01-02 13:53 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24