Dziś jest
PL EN DE UK LT

Już od 23 lipca kontynuujemy zdrowe, sportowe, transgraniczne działania - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Administracja » Interreg Litwa Polska » II NABÓR » LT-PL-2S-125

Już od 23 lipca kontynuujemy zdrowe, sportowe, transgraniczne działania

Przygotowania do kolejnego, młodzieżowego, polsko – litewskiego obozu sportowego już na finiszu, brakuje nam jedynie orzyskiej młodzieży, która chciałaby ciekawie, aktywnie i sportowo spędzić pięć dni, wspólnie z litewskimi uczestnikami.

Wzorem majowych działań, które zrealizowane zostały w Varenie, tym razem to Gmina Orzysz gościć będzie grupę  młodzieży (12-osób) z Vareny wraz z ich opiekunami. Aby zrealizować nasze projektowe zamierzenia chcemy zaangażować do udziału w obozie taką samą grupę orzyskiej młodzieży, która pod okiem naszych wolontariuszy (opiekunów) oraz instruktorów, będzie  realizowała przygotowany program. Rozgrywki w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, zajęcia z pływania, to tylko namiastka naszej propozycji. Będzie również czas na odpoczynek, gry, zabawy i poznawanie litewskich rówieśników.

Dla uczestników z Orzysza, zapewnione będzie całodzienne wyżywienie, a dla wszystkich obozowiczów materiały promujące projekt oraz wiele innych niespodzianek.

Osoby w wieku 14-18 lat, zainteresowane udziałem w  obozie w Orzyszu, prosimy o kontakt z koordynatorem projektu: Iwoną Borzymowską pod numerem telefonu 87/424 15 77.

Realizacja operacji jest możliwa dzięki otrzymanemu dofinansowaniu  projektu LT-PL-2S-125 „Aktywne i zdrowe transgraniczne społeczeństwo”   ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Litwa 2014-2020.
Wartość projektu ogółem 49.684,25 euro, dofinansowanie UE 42.231,61euro

 

 

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-07-05 14:32 | Iwona Borzymowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24