Dziś jest
PL EN DE UK LT

Spotkanie z fizjoterapeutą w ramach projektu NIE ZAPOMNIJ O MNIE - relacja - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Kultura » Dom Kultury

Spotkanie z fizjoterapeutą w ramach projektu NIE ZAPOMNIJ O MNIE - relacja

„FORGET ME NOT” – „NIE ZAPOMNIJ O MNIE” to tytuł projektu realizowanego w Gminie Orzysz, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej V-A Litwa-Polska 2014-2020.

Projekt ten skierowany jest do Seniorów.

W środę 28 marca 2018 r. odbyło się spotkanie z fizjoterapeutą, jako pierwsze z cyklu ośmiu spotkań zaplanowanych podczas realizacji projektu. Hasło spotkania brzmiało: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zajęcia rozpoczęły się krótkim wykładem jak ważną rolę pełni ruch w życiu każdego Seniora oraz jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, dostosowując je do wieku, możliwości i współistniejących chorób. Drugą częścią spotkania były zajęcia ruchowe poprowadzone pod okiem fizjoterapeuty, w którym wszyscy Seniorzy bardzo aktywnie brali udział. Poczęstunek i wspólne rozmowy zakończyły pierwsze spotkanie, z którego nasi Seniorzy wychodzili z uśmiechem na twarzy.

Serdecznie dziękujemy P. Joannie Łuszczyńskiej – fizjoterapeutce, za profesjonalnie i bardzo ciekawie przeprowadzone spotkanie.

Już w kwietniu w ramach projektu „FORGET ME NOT” wykład pt. „Zagrożenia cywilizacyjne – profilaktyka zdrowia”, spotkanie z lekarzem medycyny P. Michałem Okuniewskim (Fundacja Ratujmy Życie).

 

   
Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-04-03 09:30 | Joanna Kamieniecka

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24