Dziś jest
PL EN DE UK LT

Ruszyły zapisy do Biegu Tygrysa! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Ruszyły zapisy do Biegu Tygrysa!

Z ostatnim dniem stycznia wystartowały zapisy do ósmej edycji Biegu Tygrysa – jednego z najtrudniejszych biegów terenowych w Polsce.

W tym roku odbędzie się on 18 sierpnia, a na uczestników czekają cztery kategorie, zróżnicowane pod względem długości i stopnia trudności.

Oprócz znanych z poprzednich edycji Małej i Dużej Beczki (30 km. + 100 przeszkód) oraz Crossu Poligonowego (21 km. bez przeszkód) organizatorzy przygotowali dodatkową kategorię – Zaprawę (12 km. + 30 przeszkód). Dwie pierwsze trzeba będzie pokonać w stroju wojskowym, natomiast Cross i Zaprawa – to konkurencje, w których uczestnicy będą mogli wystartować w dowolnym ubiorze. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych w postaci Biegu Małego Tygrysa.

To co dodatkowo stanowi o niepowtarzalności Biegu Tygrysa to możliwość rywalizacji na niedostępnym dla zwykłego cywila, osławionym poligonie Orzysz. W 90% trasa biegu przebiega bowiem przez teren Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz, na którym na co dzień szkolą się wojska NATO.

Zapisy potrwają do 20 lipca (do 30 czerwca w przypadku obcokrajowców), a rejestracji dokonać można na pośrednictwem oficjalnej strony biegu www.biegtygrysaorzysz.pl lub na stronie partnera technicznego www.superczas.pl. Limit zapisów na Cross Poligonowy wynosi 200 osób, natomiast w pozostałych kategoriach organizatorzy przewidzieli po 100 miejsc.

Więcej informacji o biegu znajdziecie na oficjalnej stronie Biegu Tygrysa.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-01-31 17:39 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too