Dziś jest
PL EN DE UK LT

I Orzyski Bal Karnawałowy - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia

I Orzyski Bal Karnawałowy

O tym, że niemal każdy kocha taniec, wiedzą chyba wszyscy. Uczestnicy naszego balu też uwielbiają taniec co potwierdzili swoimi umiejętnościami na parkiecie.
Tegoroczny Bal Karnawałowy przeszedł już do historii…Bawiliśmy się wspaniale przy muzyce zespoły RAVEN od godziny 19:00 do 3.00 dnia 20 stycznia 2018 roku, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Orzyszu.

Podczas balu karnawałowego swoje umiejętności taneczne zaprezentowali młodzi Mistrzowie Tańca Towarzyskiego ze Szkoły Tańca Libra w Olsztynie i Studia Tańca Danuty Niemczynowicz w Ełku. Tancerze nagrodzeni zostali gromkimi brawami.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Malik, pracownikom Restauracji Jagodowa i Toscana za współorganizację naszego przedsięwzięcia.

Serdecznie dziękujemy za obecność na naszym Balu Karnawałowym znakomitym gościom. Cieszymy się, że skorzystaliście z naszej oferty i mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy. Dzięki Wam Wszystkim nasza praca ma sens, a Wasze uśmiechy podczas sobotniej zabawy dodały nam skrzydeł na cały rok….

 

fot. Krzysztof Strzelczyk

Drukuj | Wyślij znajomym | 2018-01-25 17:04 | Agata Borchet

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24