Dziś jest
PL EN DE UK LT

Sportowym krokiem w Nowy Rok - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Sportowym krokiem w Nowy Rok

  • fot. Kamil Kierzkowski

Już po raz dziewiąty, w pierwszy dzień Nowego Roku reprezentanci Gminy Orzysz i piłkarze orzyskich Śniardw zmierzą się w Noworocznym Meczu Piłki Nożnej. Areną symbolicznego pojedynku będzie Boisko Orlik.

Tradycja noworocznego piłkarskiego spotkania pomiędzy Śniardwami, a drużyną złożoną z zawodników występujących w orzyskich, amatorskich rozgrywkach ligowych, zapoczątkowana została w 2009 roku. Aktualnie w konfrontacji pomiędzy obiema drużynami jest remis, każda z drużyn wygrała bowiem po cztery razy. Ubiegłoroczny pojedynek zakończył się wygraną Gminy Orzysz 11:5, a pierwszą bramkę, zaledwie po 40 sekundach gry, zdobył Filip Tomaszewski z zespołu Śniardw.

Wszystkich mieszkańców, którzy na sportowo chcą uczcić nadejście Nowego Roku i spalić nieco posylwestrowych kalorii zapraszamy do zasilenia szeregów reprezentacji Gminy Orzysz. Tych, którzy pierwszy dzień Nowego Roku wolą spędzić w nieco mniej aktywny sposób zachęcamy natomiast do odwiedzenia Boiska Orlik i kibicowania rywalizującym drużynom. Zaczynamy w samo południe.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-12-27 12:38 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24