Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz

Faworyci pogubili punkty, inni zdobyli je po raz pierwszy

Już tylko dwa zespoły legitymują się kompletem punktów w Orzyskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W minioną sobotę (2 grudnia) punkty zgubił między innymi Bomir, którego porażka w meczu z DS Beniaminek była największą sensacją 2. kolejki.

Zespół aspirujący do mistrzowskiego tytułu już w drugim ligowym pojedynku znalazł swojego pogromcę. Nie lada sensację sprawili młodzi gracze DS Beniaminka, którzy grając przez całe spotkanie jedną „piątką”, postawili się doświadczonemu rywalowi. Wygrali 8:7, dzięki determinacji całej drużyny i doskonałej formie strzeleckiej Martyna Potasia - zdobywcy czterech goli.

Nudą z parkietu nie wiało także w starciu Promilu z Makro Team. Choć po 30-minutowym spotkaniu nie udało się wyłonić zwycięzcy (mecz zakończył się wynikiem 1:1), emocjami z boiska można byłoby obdzielić niejedno spotkanie.

W 2. kolejce po pierwsze punkty sięgnęli zawodnicy Na Bojowo, pokonując Gaudynki (2:1). Na swój punktowy debiut, co najmniej do następnej serii gier, będą z kolei musiały poczekać trzy inne zespoły. W gronie tym są Dekada 70, Strażacy OSP i Monar Gaudynki. Pierwsi polegli w starciu z 15 Batalionem Saperów (7:1), strażacy nie sprostali Orkanowi Drygały (6:0), który dzięki wygranej objął prowadzenie w tabeli, zaś podopieczni ośrodka Monar ulegli AS Poganiaczom (7:1).

Ze względu na organizowane w Sali widowiskowo-sportowej inne imprezy zawodnicy będą mieli dłuższą niż zazwyczaj przerwę. Na parkiet powrócą dopiero za dwa tygodnie, 17 grudnia.

Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-12-05 11:43 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24