Dziś jest
PL EN DE UK LT

X Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz » Orzyska Liga Piłki Nożnej
reklama

X Orzyska Halowa Liga Piłki Nożnej

 

 

Mecze

Pkt.

G+

G-

Bilans

1

Bomir-Orzysz

7

18

49

19

30

2

15 Batalion Saperów

7

18

45

10

35

3

Promil

7

17

40

11

29

4

Orkan Drygały

7

16

42

8

34

5

DS Beniaminek

7

16

60

20

     40

6

Makro Team               

7

13

37

11

16

7

Dekada 70

7

7

22

34

-12

8

Na Bojowo

7

6

16

40

-24

9

Gaudynki

7

6

11

28

-17

10

Strażacy OSP

7

3

23

29

-6

11

AS Poganiacze

7

3

12

56

-44

12

Monar Gaudynki

7

0

5

96

-91

Klasyfikacja strzelców:
18 – Dawid Grądziel (DS Beniaminek)
16 – Piotr Kowalczyk (Bomir-Orzysz)
14 – Martyn Potaś (DS Beniaminek)
12 – Paweł Dymiński (Promil), Dawid Ekstowicz (Orkan Drygały)
11 – Marcin Denert (Bomir-Orzysz), Mateusz Kalinowski (Dekada 70) 

Żółte kartki:
2 – Krzysztof Śliwka (Dekada 70)
1 – Maciej Stępień (Makro Team), Wojciech Ślęzak (15 Batalion Saperów), Dariusz Jabłoński (15 Batalion Saperów), Remigiusz Wiereszko (Monar Gaudynki), Bartosz Tomaszewski (Promil), Miłosz Sztachański (Promil), Filip Tomaszewski (Promil), Gabriel Zajkowski (DS Beniaminek), Patryk Masłowski (Na Bojowo), Piotr Kowalczyk (Bomir-Orzysz), Michał Dubliński (Strażacy OSP), Adrian Sawicz (Gaudynki), Przemysław Niecikowski (Orkan Drygały), Damian Kazimierski (Orkan Drygały) 

Czerwone kartki:
1 – Maciej Rakowski (DS Beniaminek, bez zawieszenia), Rafał Fiertek (Na Bojowo, bez zawieszenia), Dariusz Kaźmierczyk (Makro Team, 3 mecze zawieszenia), Konrad Olszewski (15 Batalion Saperów, 1 mecz zawieszenia), Radosław Krysiuk (Na Bojowo, 1 mecz zawieszenia), Jacek Modzelewski (Strażacy OSP, 1 mecz zawieszenia), Filip Tomaszewski (Promil, 1 mecz zawieszenia), Hubert Lotko (Strażacy OSP, 2 mecze zawieszenia)

Kolejka 1 – 26.11.2017 (niedziela)

16:00



Dekada 70
Mateusz Kalinowski 2
ż.k. Krzysztof Śliwka

2-3

Gaudynki
Radosław Osiecki 2
Mateusz Borzymowski

16:35






Makro Team
Dariusz Kaźmierczyk 2
Kacper Koniecko
Arkadiusz Bogdaniuk
Maciej Stępień
ż.k. Maciej Stępień

5-0

Strażacy OSP






17:10






Monar Gaudynki






0-12

DS Beniaminek
Paweł Witkowski 5
Dawid Grądziel 4
Gabriel Zajkowski 2
Kamil Poreda
cz.k. Maciej Rakowski

17:45




Promil
Patryk Kleczkowski 2
Andrzej Kulesza
Bartosz Tomaszewski

4-2




Na Bojowo
Adam Wierzchoń 2
cz.k. Rafał Fiertek


18:20




Bomir-Orzysz
Kamil Stawiecki 3
Marcin Denert
Mateusz Wielgat

6-2

15 Batalion Saperów
Piotr Kalinowski
Robert Maniurski
ż.k. Wojciech Ślęzak

18:55





Orkan Drygały
Krystian Kondracki 4
Dawid Ekstowicz 2
Damian Kazimierski 2
Adam Radzikowski
Mariusz Niecikowski

10-0

AS Poganiacze





 

 

 

 

Kolejka 2 – 02.12.2017 (sobota)

16:00



Na Bojowo
Radosław Krysiuk
Damian Lewandowski

2-1

Gaudynki
Radosław Osiecki


16:35








15 Batalion Saperów
Konrad Olszewski 2
Rafał Pływacz
Artur Jasiński
Piotr Kalinowski
Jan Sidorowicz
Robert Maniurski
ż.k. Dariusz Jabłoński

7-1

Dekada 70
Mateusz Kalinowski
ż.k. Krzysztof Śliwka






17:10




DS Beniaminek
Martyn Potaś 4
Dawid Grądziel 2
Patryk Hałaburda 2

8-7

Bomir-Orzysz
Piotr Kowalczyk 4
Marcin Denert 2
Aleksander Lipowski

17:45





AS Poganiacze
Jakub Ośka 3
Oliwer Andrasiak 2
Klaudiusz Górecki
Jakub Urbański

7-1

Monar Gaudynki
Marcin Gościcki
ż.k. Remigiusz Wiereszko



18:20





Strażacy OSP





0-6

Orkan Drygały
Przemysław Niecikowski 2
Dawid Ekstowicz 2
Krystian Kondracki
Damian Kazimierski

18:55



Promil
Paweł Dymiński
ż.k. Bartosz Tomaszewski

1-1

Makro Team
Arkadiusz Bogdaniuk
cz.k. Dariusz Kaźmierczyk

 

 

 

 

Kolejka 3 – 17.12.2017 (niedziela)

16:00





Orkan Drygały
Przemysław Niecikowski
Dawid Ekstowicz



2-2

Promil
Bartosz Tomaszewski
Patryk Koszycki
ż.k. Miłosz Sztachański
ż.k. Filip Tomaszewski

16:35








Monar Gaudynki
Adrian Świercz







1-15

Strażacy OSP
Michał Dubliński 4
Michał Domusiewicz 3
Kamil Dubliński 3
Hubert Lotko 2
Jacek Modzelewski
Bartłomiej Domusiewicz
Łukasz Gajownik

17:10





Dekada 70
Marek Bączek 3
Łukasz Lubelski
Andrzej Mandrek


5-5

DS Beniaminek
Dawid Grądziel 2
Martyn Potaś 2
Patryk Hałaburda
ż.k. Gabriel Zajkowski

17:45




Bomir-Orzysz
Paweł Adamiec 4
Artur Kropiewnicki 3
Piotr Kowalczyk 3

10-1

AS Poganiacze
Oliwer Andrasiak



18:20








Gaudynki
Marek Osiecki







1-6

15 Batalion Saperów
Artur Jasiński
Wojciech Ślęzak
Dariusz Jabłoński
Konrad Olszewski
Marcin Dąbrowski
Paweł Owczarczyk
cz.k. Konrad Olszewski

18:55




Makro Team
Arkadiusz Bogdaniuk 2
Konrad Ołowiecki
Maciej Stępień
Hubert Masiewicz

5-1

Na Bojowo
Patryk Masłowski
ż.k. Patryk Masłowski
cz.k. Radosław Krysiuk

 

 

 

 

Kolejka 4 – 30.12.2017 (sobota)

16:00

Na Bojowo

0-5 wo.

15 Batalion Saperów

16:35




DS Beniaminek
Dawid Grądziel 2
Maciej Rakowski
Martyn Potaś

4-2

Gaudynki
Radosław Osiecki 2



17:10




AS Poganiacze
Oliwer Andrasiak



1-6

Dekada 70
Mateusz Kalinowski 3
Paweł Kubrowski 2
Łukasz Lubelski

17:45




Strażacy OSP
Michał Dubliński 2
Kamil Dubliński 2
ż.k. Michał Dubliński
cz.k. Jacek Modzelewski

4-7

Bomir-Orzysz
Marcin Denert 3
Piotr Kowalczyk 3
Adam Sztachański
ż.k. Piotr Kowalczyk

18:20











Promil
Paweł Dymiński 8
Tomasz Jarosz 3
Bartosz Tomaszewski 3
Patryk Kleczkowski 2
Andrzej Kulesza 2

Szymon Rzodkiewicz 2
Krzysztof Czaplicki
Filip Tomaszewski
Bartłomiej Kubrowski

sam.

24-2

Monar Gaudynki
Marcin Gościcki 2










18:55


Makro Team
Hubert Masiewicz
Adrian Kochanowski

2-4

Orkan Drygały
Dawid Ekstowicz 4

 

 

 

 

Kolejka 5 – 06.01.2018 (sobota)

16:00





Dekada 70
Mateusz Kalinowski 3
Jacek Laskowski
Marek Bączek
Krzysztof Śliwka

6-3

Na Bojowo
Radosław Krysiuk 2
Jacek Piwoński



16:35







15 Batalion Saperów
Paweł Owczarczyk 6
Konrad Olszewski 3
Wojciech Ślęzak 3
Piotr Kalinowski
Robert Maniurski
Michał Kaszkacha

15-0

Monar Gaudynki







17:10



DS Beniaminek



0-3

Orkan Drygały
Damian Kazimierski 2
Dawid Ekstowicz

17:45





Strażacy OSP
Łukasz Gajownik
Łukasz Skłodowski



2-3

Promil
Bartosz Tomaszewski
Andrzej Kulesza
Tomasz Jarosz
cz.k. Filip Tomaszewski

18:20





Gaudynki
Tomasz Rudnik
ż.k. Adrian Sawicz



1-10

Bomir-Orzysz
Piotr Kowalczyk 4
Marcin Denert 3
Paweł Adamiec 2
Adam Sztachański

18:55




AS Poganiacze




0-10

Makro Team
Kacper Koniecko 4
Konrad Ołowiecki
Arkadiusz Bogdaniuk
Michał Gosiewski

 

 

 

 

Kolejka 6 – 13.01.2018 (sobota)

16:00





Na Bojowo
Damian Lewandowski




1-18

DS Beniaminek
Dawid Grądziel 8
Patryk Hałaburda 5
Martyn Potaś 3
Maciej Rakowski 2

16:35







AS Poganiacze
Oliwer Andrasiak






1-6

15 Batalion Saperów
Wojciech Ślęzak
Adam Wielowiejski
Piotr Kalinowski
Jan Sidorowicz
Robert Maniurski
sam.

17:10



Strażacy OSP
Michał Domusiewicz


1-3

Gaudynki
Marek Osiecki 2
Mateusz Borzymowski

17:45







Orkan Drygały
Przemysław Niecikowski 4
Krystian Kondracki 4
Mariusz Niecikowski 3
Adam Radzikowski 2
Dawid Ekstowicz 2
Robert Jabłoński

16-0

Monar Gaudynki







18:20




Promil
Bartłomiej Kubrowski
Patryk Kleczkowski
Paweł Dymiński

3-2

Dekada 70
Mateusz Kalinowski 2



18:55




Makro Team
Hubert Masiewicz
Michał Gosiewski


2-5

Bomir-Orzysz
Piotr Kowalczyk 2
Paweł Adamiec
Artur Kropiewnicki
sam.

 

 

 

 

Kolejka 7 – przełożona na 07.01.2018 (niedziela)

16:00




Bomir-Orzysz
Marcin Denert 2
Kamil Stawiecki
Paweł Adamiec

4-1

Orkan Drygały
Łukasz Liżewski
ż.k. Przemysław Niecikowski
ż.k. Damian Kazimierski

16:35






Monar Gaudynki
sam.





1-7

Na Bojowo
Jacek Piwoński 2
Radosław Krysiuk 2
Grzegorz Trochim
Patryk Masłowski
sam.

17:10







Dekada 70







0-12

Makro Team
Hubert Masiewicz 3
Dariusz Kaźmierczyk 3
Kacper Konicko 2
Adrian Kochanowski 2
Arkadiusz Bogdaniuk
Michał Staniszewski

17:45



Gaudynki



0-3

Promil
Paweł Dymiński 2
Krzysztof Ogórek

18:20





15 Batalion Saperów
Wojciech Ślęzak
Piotr Kalinowski
Dariusz Jabłoński
Konrad Olszewski

4-1

Strażacy OSP
Kamil Dubliński
cz.k. Hubert Lotko



18:55




DS Beniaminek
Paweł Witkowski 4
Martyn Potaś 4
Kamil Poreda 3
Maciej Rakowski 2

13-2

AS Poganiacze
Oliwer Andrasiak
Mikołaj Osiecki


 

 

 

 

Kolejka 8 – przełożona na 28.01.2018 (niedziela)

11:00

Makro Team

-

Gaudynki

11:35

Na Bojowo

-

AS Poganiacze

12:10

Strażacy OSP

-

DS Beniaminek

12:45

Promil

-

15 Batalion Saperów

13:20

Orkan Drygały

-

Dekada 70

13:55

Monar Gaudynki

-

Bomir-Orzysz

 

 

 

 

Kolejka 9 – 27.01.2018 (sobota)

16:00

Bomir-Orzysz

-

Na Bojowo

16:35

Dekada 70

-

Monar Gaudynki

17:10

Gaudynki

-

Orkan Drygały

17:45

15 Batalion Saperów

-

Makro Team

18:20

DS Beniaminek

-

Promil

18:55

AS Poganiacze

-

Strażacy OSP

 

 

 

 

Kolejka 10 – 03.02.2018 (sobota)

16:00

Na Bojowo

-

Strażacy OSP

16:35

Promil

-

AS Poganiacze

17:10

Makro Team

-

DS Beniaminek

17:45

Orkan Drygały

-

15 Batalion Saperów

18:20

Monar Gaudynki

-

Gaudynki

18:55

Bomir-Orzysz

-

Dekada 70

 

 

 

 

Kolejka 11 – 10.02.2018 (sobota)

16:00

Orkan Drygały

-

Na Bojowo

16:35

Monar Gaudynki

-

Makro Team

17:10

Dekada 70

-

Strażacy OSP

17:45

Gaudynki

-

AS Poganiacze

18:20

Bomir-Orzysz

-

Promil

18:55

15 Batalion Saperów

-

DS Beniaminek

Na Bojowo: 1. Jacek Piwoński, 2. Patryk Masłowski, 3. Adam Wierzchoń, 4. Radosław Krysiuk, 5. Grzegorz Trochim, 6. Michał Tymoszuk, 7. Leszek Szymon, 8. Rafał Sagatowski, 9. Łukasz Laskowski, 10. Rafał Fiertek, 11. Kamil Skarżyński, 12. Damian Lewandowski, 13. Sylwester Bastek

DS Beniaminek: 1. Maciej Rakowski, 2. Wojciech Modzelewski, 3. Dawid Grądziel, 4. Gabriel Zajkowski, 5. Karol Hałaburda, 6. Patryk Hałaburda, 7. Patryk Marcińczyk, 8. Wiktor Dobrowolski, 9. Konrad Tyszka, 10. Jakub Kawecki, 11. Adrian Żaboklicki, 12. Damian Stachelek, 13. Paweł Witkowski, 14. Kamil Poreda, 15. Martyn Potaś

Monar Gaudynki: 1. Adrian Świercz, 2. Michał Jaworski, 3. Marcin Gościcki, 4. Łukasz Dziedzic, 5. Wiktor Kruczyk, 6. Damian Leszczyński, 7. Remigiusz Wiereszko, 8. Mateusz Wolski, 9. Dariusz Skoczeń, 10. Sebastian Gleba, 11. Włodimierz Zalewski

AS Poganiacze: 1. Klaudiusz Górecki, 2. Oliwer Andrasiak, 3. Daniel Wołoszyn, 4. Norbert Wyrwicz, 5. Jakub Urbański, 6. Kacper Statkiewicz, 7. Jakub Ośka, 8. Dominik Narucki, 9. Dominik Zach, 10. Mikołaj Osiecki, 11. Kamil Opacki, 12. Patryk Pilarczyk, 13. Mateusz Reducha

15 Batalion Saperów: 1. Nikodem Kutnik, 2. Rafał Pływacz, 3. Artur Jasiński, 4. Wojciech Ślęzak, 5. Adam Wielowiejski, 6. Piotr Kalinowski, 7. Dariusz Jabłoński, 8. Konrad Olszewski, 9. Jan Sidorowicz, 10. Marcin Dąbrowski, 11. Tomasz Borchet, 12. Robert Maniurski, 13. Paweł Owczarczyk, 14. Michał Kaszkacha, 15. Mariusz Kuźmiński

Bomir-Orzysz: 1. Adam Sztachański, 2. Adam Rusielewicz, 3. Kamil Stawiecki, 4. Adrian Kobryński, 5. Aleksander Lipowski, 6. Dawid Skalski, 7. Mateusz Wielgat, 8. Kamil Radzikowski, 9. Piotr Kowalczyk, 10. Paweł Adamiec (Z), 11. Marcin Denert (Z), 12. Artur Kropiewnicki

Promil: 1. Bartosz Tomaszewski, 2. Bartłomiej Kubrowski, 3. Filip Tomaszewski, 4. Patryk Kleczkowski, 5. Andrzej Kulesza, 6. Krzysztof Czaplicki, 7. Adam Marcinkiewicz, 8. Szymon Rzodkiewicz, 9. Patryk Koszycki, 10. Damian Kozicki, 11. Bartłomiej Zacharewicz, 12. Paweł Dymiński (Z), 13. Tomasz Jarosz, 14. Krzysztof Ogórek, 15. Miłosz Sztachański

Dekada 70: 1. Wojciech Górecki, 2. Tomasz Zezula, 3. Andrzej Mandrek, 4. Dariusz Klimaszewski, 5. Łukasz Lubelski, 6. Wiesław Kosiorek, 7. Artur Kosiński, 8. Przemysław Cyran, 9. Krzysztof Śliwka, 10. Paweł Kubrowski, 11. Marek Makarewicz, 12. Marek Bączek, 13. Marcin Święs, 14. Mateusz Kalinowski, 15. Jacek Laskowski

Makro Team: 1. Hubert Masiewicz, 2. Dariusz Kaźmierczyk, 3. Kacper Koniecko, 4. Konrad Ołowiecki, 5. Kamil Pstrągowski, 6. Arkadiusz Bogdaniuk (Z), 7. Patryk Moldenhower, 8. Kacper Kościuk, 9. Maciej Stępień, 10. Kamil Oleksiński, 11. Michał Staniszewski, 12. Michał Gosiewski, 13. Dawid Sawicki, 14. Adrian Kochanowski

Gaudynki: 1. Marek Osiecki, 2. Mateusz Borzymowski, 3. Radosław Osiecki, 4. Adrian Sawicz, 5. Tomasz Rudnik, 6. Rafał Sawicz, 7. Gabriel Wójcik, 8. Patryk Kulesza, 9. Grzegorz Wereszczyński, 10. Tomasz Stawarz, 11. Dawid Bogdański, 12. Michał Wójcik, 13. Paweł Stodulski

Orkan Drygały: 1. Przemysław Niecikowski (Z), 2. Adam Radzikowski (Z), 3. Dawid Ekstowicz, 4. Daniel Stachelski, 5. Marcin Czajkowski, 6. Krystian Kondracki, 7. Paweł Kolator, 8. Damian Kazimierski, 9. Mariusz Niecikowski, 10. Michał Mieczkowski, 11. Jakub Gutowski, 12. Łukasz Liżewski, 13. Robert Jabłoński

Strażacy OSP: 1. Robert Toczyński, 2. Jacek Szulc, 3. Łukasz Gajownik, 4. Michał Statkiewicz, 5. Paweł Gajownik, 6. Andrzej Kostka, 7. Łukasz Skłodowski, 8. Bartłomiej Domusiewicz, 9. Paweł Dubliński, 10. Michał Dubliński, 11. Michał Domusiewicz, 12. Kamil Dubliński, 13. Hubert Lotko, 14. Mateusz Woźniak, 15. Jacek Modzelewski

 

Załączniki

  1. Regulamin - ostateczny
Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-11-20 08:13 | Łukasz Nikołajuk

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24