Dziś jest
PL EN DE UK LT

Pobiegną z okazji 99 lat niepodległej Polski - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Sport » MOSiR Orzysz
reklama

Wiadomość archiwalna

Archiwum

Pobiegną z okazji 99 lat niepodległej Polski

Ubrani w biało-czerwone barwy, z flagami w rękach, przemierzając nocą leśne drogi – tak wyglądać będzie sceneria II Biegu Nocy Listopadowej. W ten sposób 10 listopada uczestnicy na sportowo świętować będą 99 lat niepodległej Polski.

Orzyski bieg będzie miał szczególny wymiar, przede wszystkim ze względu na to, że będzie organizowany nocą. Jedynie latarki i pochodnie rozświecą uczestnikom trasę prowadzącą brzegiem jeziora Orzysz. W biegu nie będzie rywalizacji o czołowe miejsca. Główną ideą jest wspólne, ponadpokoleniowe pokonanie trasy. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać sobie dystans, który zamierza pokonać. Na mniej wprawionych biegaczy czeka 2-kilometrowa trasa, nieco bardziej wytrawni sportowcy do pokonania będą mieć odcinek o długości 5 kilometrów. Start zaplanowany został na Plaży Miejskiej, a początek biegu na godz. 19.

Każdy startujący na pamiątkę otrzyma medal, stanie przed szansą wylosowania patriotycznych upominków, a całość zwieńczy wspólne ognisko.

Co ważne, udział w biegu jest całkowicie bezpłatny. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze dokonanie rejestracji. Należy się jednak śpieszyć. Limit zgłoszeń wynosi 120 osób. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony https://elektronicznezapisy.pl/event/2154.html.

Harmonogram II Biegu Nocy Listopadowej:
18:00 – weryfikacja uczestników
18:30 – oficjalne otwarcie biegu

18:45 – wspólna rozgrzewka
19:00 – start biegu na dyst. 2 km i na dyst. 5 km

19:30 – ognisko, dekoracja, losowanie nagród

Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-10-12 09:49 | Łukasz Nikołajuk
Pokrewne (tag): sport

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24