Dziś jest
PL EN DE UK LT

Słoneczne zdrowo i na sportowo! - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Informator » Informacje i wydarzenia
reklama

Słoneczne zdrowo i na sportowo!

Kolejny projekt na Osiedlu Słonecznym ze środków Programu Działaj Lokalnie X 2017 r. zrealizowany! Plac zabaw, który w poprzednim roku powstał dzięki zaangażowaniu mieszkańców wzbogacony został o nowe urządzenie: zewnętrzny stół do gry w tenisa stołowego wraz z akcesoriami.

Uwieńczeniem działań projektowych był turniej gry w tenisa stołowego oraz zawody i zabawy sportowe, które odbyły się w dn. 07.10.2017 r. Udział w nich wzięli zaproszeni goście: Burmistrz Orzysza Zbigniew Włodkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Adam Myka oraz mali i trochę więksi mieszkańcy Osiedla.Ważnym punktem było także uhonorowanie Pana Zdzisława Duchnowskiego pucharem- Przyjaciel dzieci.

Grupa nieformalna w składzie Marta Wojtkowiak, Malwina Szyłejko, Agnieszka Nowik przy współpracy z Radną Anną Pilarczyk po raz kolejny integrują mieszkańców do wspólnych działań.

Mieszkańcy Osiedla dziękują sponsorom oraz osobom pomocnym przy realizacji projektu oraz zapraszają do bezpłatnego korzystania z nowo wyposażonego placu.

 
Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-10-09 13:07 | Patrycja Ostrowska

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24