Dziś jest
PL EN DE UK LT

SKO ZS-P ORZYSZ W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU - Orzysz.pl

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Orzysz.pl » Edukacja
reklama

SKO ZS-P ORZYSZ W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

Szkolna Kasa Oszczędności Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Orzyszu zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiego Konkursu dla SKO – edycja 2016/2017.

Szkolne Kasy Oszczędności PKO Banku Polskiego to ponad 80-letni, bardzo kompleksowy                        i innowacyjny program edukacyjny dedykowany szkołom podstawowym. Co roku, od niemal 50 lat, jego uczestnicy mają okazję, by zaprezentować swoje osiągnięcia uczestnicząc w Konkursie dla SKO. Jednocześnie mierzą się z innymi o zwycięstwo i otrzymują atrakcyjne nagrody finansowe. Celem Konkursu jest wyróżnienie szkół podstawowych, które w minionym roku szkolnym wykazały się największą kreatywnością i zaangażowaniem w szerzenie idei SKO i prawidłowych nawyków w zakresie oszczędzania, przedsiębiorczości, ekologii, zdrowego odżywiania czy niemarnowania żywości.

W edycji 2016/2017 Konkursu dla SKO udział wzięło prawie pół tysiąca placówek, które przygotowały i złożyły w konkursie elektroniczne prezentacje pokazujące dokonania szkoły w ramach SKO.  

                Konkurs składa się z dwóch etapów: regionalnego oraz krajowego. W etapie regionalnym szkoły  zdobyły nagrody I, II i III stopnia – odpowiednio 3 tys. zł, 2 tys. zł i 1 tys. zł brutto. Ponadto laureaci nagrody I stopnia zakwalifikowali się do etapu krajowego, w którym na 3 najlepsze placówki czekają nagrody o wartości 20 tys. zł, 15 tys. zł oraz 10 tys. zł brutto. Swoją nagrodę w wysokości 10 tys. zł brutto przyznają również Internauci. Głosowanie Internautów zostanie przeprowadzone na specjalnej platformie, która zostanie udostępniona użytkownikom sieci 10 sierpnia.

Zapraszamy Wszystkich do oddawania głosów na SKO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego                       w Orzyszu. Prezentacja będzie udostępniona od 10 sierpnia do 10 września na stronie:

https://www.sko.edu.pl/konkurs/

Dzięki Wam mamy szansę wygrać nagrodę Internautów – 10 000 zł

 

Opiekunowie SKO

Alicja Daszkiewicz i Sylwia Wrzosek

Drukuj | Wyślij znajomym | 2017-08-09 11:13 | Admin
Pokrewne (tag): edukacja

..:::  FOTO GALERIA  :::  VIDEO GALERIA  :::  MAPA SERWISU  :::  ARCHIWUM  :::  KONTAKT Z REDAKCJĄ  :::..
Copyright @ 2004 - 2016 Urząd Miejski w Orzyszu System 4Too      Stronę monitoruje stat24